lekarz Stefan Szymański

RTG, Radiolog, USG

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, posiadający ogromną wiedzę. Człowiek który naprawdę chce pomóc pacjentowi i traktuje pacjenta bardzo poważnie. PANIE DOKTORZE ŻYCZĘ PANU DUŻO DUŻO ZDROWIA!!!

Wspaniały lekarz. Dzisiaj takich już"ze świecą szukać". Dokładny, kompetentny, empatyczny, z ogromną wiedzą etc.można, by długo wymieniać jego zalety. Z całego serca POLECAM 😊

Cudowny człowiek, wspaniały lekarz z ogromną wiedzą madyczną.Bardzo dokładny i cierpliwy.Osobiście od dziecka chodzę do P.dr , moi dziadkowie chodzili a teraz moje dzieci ... Tylko u Pana dr mozna otrzymać celną diagnozę, inne pkt w B-B wykonujące te same badania to jakaś masakra.Serdecznie polecam

Wspaniały człowiek i doskonały fachowiec w swojej dziedzinie. Ogromna wiedza. Bardzo wysoka kultura osobista i cudowne podejście do pacjenta. Oby takich lekarzy było jak najwięcej.

Rzeczowy, posiada ogromną wiedzę medyczną, wyjaśnia pacjentowi każdy szczegół badania, niezwykle ciepły i miły człowiek.

To wspaniały człowiek i świetny specjalista. Mój tata, jak rozbił specjalizację z radiologii był na stażu z kilkoma innymi lekarzami w przychodni na Komorowickiej. Kilka razy miała okazję obserwować, z jaką pasją i zaangażowaniem dr Szymański przekazywał im swoją ogromną wiedzę. Uważam, że to najlepszy rentgenodiagnostyk na Podbeskidziu. Ewa

Ewa

Rewelacyjne podejście do pacjenta i schorzenia.

Rewelacyjne podejście do pacjenta i schorzenia.

Przesympatyczny lekarz. Badanie przeprowadza wyjątkowo dokładnie. Wart polecenia, miły i przyjazny dla pacjenta.

TO LEKARZ Z POWOLANIA ROZUMIE CHOREGO OBY TAKICH LEKARZY BYLO WIECEJ ]]]]

TO LEKARZ Z POWOLANIA ROZUMIE CHOREGO OBY TAKICH LEKARZY BYLO WIECEJ ]]]]

Trudno już znaleźć lekarza z taką klasą jak dr Szymański. Widać, że kocha to co robi i swoich pacjentów także. Poza tym jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Polecam.