lek. med. Sykstus Holeksa

Sympatyczny lekarz z dużą wiedzą , konkretny w diagnozie, czułam się zaopiekowana . Takich lekarzy trzeba. Polecam z całego serca.

Lekarz godny polecenia, spokojny, zna się na tym, co robi, poświęci pacjentowi tyle czasu ile ten potrzebuje.

Wspaniały lekarz i jeszcze lepszy człowiek. Jestem na tym świecie 58 lat i nikogo takiego nigdy nie spotkałem!!! Żyj Sykstusie jak najdłużej i pomagaj ludziom! Irek

Szczerze polecam doktora Holeksę! Z życzliwością i profesjonalizmem zajął się moim synem, który do łatwych pacjentów nie należy. Dziecko po wyjściu z gabinetu orzekło, iż pan doktor jest wspaniały, a proszę mi wierzyć, takie słowa z ust dziecka to prawdziwa pochwała!

O TAKICH LEKARZY POLSKA WALCZYŁA! POOOOLECAM!

O TAKICH LEKARZY POLSKA WALCZYŁA! POOOOLECAM!

Bardzo sympatyczny i kompetentny człowiek. Polecam

Bardzo sympatyczny i kompetentny człowiek. Polecam

W Lagunie zawsze korzystałam z usług dr Górskiej a od niedawna odwiedzam dr Sykstusa. Bardzo sympatyczny i konkretny lekarz. Polecam go z pełną odpowiedzialnością.