mgr Sylwester Kłosmgr Sylwester Kłos - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

mgr Sylwester Kłos

Dietetyk, Trener

Specjalizuję się w odchudzaniu dorosłych i dzieci oraz chorobach dietozależnych i przy alergiach pokarmowych. Plany żywieniowe dobieram indywidualnie do danego przypadku uwzględniając tryb życia i preferencje smakowe.

Współpracuję, także z osobami, którym zależy na redukcji tkanki tłuszczowej oraz nabywaniu tkanki mięśniowej, jak również z tymi, którzy chcą poprawić samopoczucie, czy wzmocnić organizm. Swoją pracę rozpocząłem od siebie i zmieniłem swoje życie na lepsze, zmagając się z wieloma dolegliwościami zdrowotnymi nabytymi poprzez niewłaściwe odżywianie się:)

I dziś wielu z moich pacjentów obserwując swoje ciało jest pozytywnie zaskoczonych z naszej współpracy. Poprawia się ogólny stan zdrowia, wzrasta poziom koncentracji, dobre samopoczucie, a zmęczenie przestaje mieć miejsce.

Dietetyka, sport i wpływ tych elementów na zdrowie jest moją pasją. Poświęciłem wiele energii by dziś móc się z Wami dzielić zdobytym doświadczeniem. Z otwartym umysłem, wciąż poszerzam wiedzę. Jestem autorem wielu publikacji, które możesz znaleźć m.in. na blogu znanylekarz.pl

Ogromny profesjonalizm, odpowiedni kontakt z pacjentem. Pełen opis mojej choroby z dostosowaniem do niej właściwej diety, co pomogło mi w krótkim czasie zrzucić kilka kilogramów. Dzięki Panu Sylwestrowi wiem że jestem w stanie wyglądać dobrze, przy niewielkiej pracy. Wystarczy uważnie słuchać i stosować się do porad. Gorąco polecam tego dietetyka.

Gorąco polecam:) pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, dostępność w każdej chwili, efekty widać po pierwszym tygodniu kuracji:)

Bardzo profesjonalnie i skutecznie !!! Mówiąc konkretniej nie mogłem zredukować swojej wagi przed zawodami poniżej 70kg ale dzięki odpowiedniej diecie i pomocy pana Sylwestra dziś to już tylko formalność !!!

Od dawna miałam problem z doborem właściwej diety. Dzięki poradom i wskazówkom Sylwestra czuję się świetnie! Jem zdrowo i we właściwych ilościach, mój metabolizm działa świetnie i....i wreszcie jestem zadowolona z swojej sylwetki :) Polecam każdemu, kto nie bardzo wie czy odżywi się prawidłowo i chce zgubić kilka zbędnych kilogramów. Sukces gwarantowany! Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Z Panem Sylwestrem współpracujemy od niedawna ale już mogę stwierdzić pełen profesjonalizm. Pan Sylwester niewątpliwie posiada niezbędną wiedzę medyczną i dietetyczną, a to przekłada się na dobrą organizację i metodykę pracy. Na podstawie opinii znajomych i kilku spotkań osobistych mogę mieć nadzieję, że również osiągnę zamierzony cel i dzięki poradom Pana Sylwestra uda mi się schudnąć :) Zdecydowanie polecam!

Witam, Pan Sylwester pomogl mi wrocic do sylwetki sprzed kilku lat. Otrzymalam ogromne wsparcie, motywowal do dzialania co przynioslo efekty. Profesjonalne podejscie i ogromna wiedza z zakresu dietetyki. Bardzo mily I wyrozumialy. Polecam!

Z Panem Sylwestrem nawiązałam współpracę 1,5 mies temu. Po urodzeniu drugiego dziecka miałam problem ze zrzuceniem pozostałości po ciąży.Na początku sądziłam,że współpraca on-line to jakaś ściema, ale mąż mnie namówił(nie mam czasu na jeżdżenie na spotkania) i spróbowałam.Gościu jest rewelacyjny!!!!!!!!!: kompetentny,dyspozycyjny non stop-czy to tel.,czy e-mil-nawet w nocy odp na e-maile, nie wiem jak on to robi, ale chyba wcale nie śpi?,wczuwa się w problem i co najważniejsze potrafi słuchać. Miałam tez chwile słabości, wiadomo, ale nie robił z tego tyt tragedii, tylko motywował i kazał iść do przodu. Kobiety, dzieci są kochane, owszem, ale ciąża to nie wyrok, mamy prawo być atrakcyjne i czuć się dobrze i zdrowo w swoim ciele, dlatego nie ma co się łudzić że kiedyś zgubimy nadmierne kg, tylko wziąć się do roboty!!!!!!!!!! Jeżeli marzycie o swojej dawnej figurze, to w tym na pewno pomoże Wam Pan Sylwek!To mój cudotwórca, za to co dla mnie zrobił, będę mu wdzięczna do końca życia. Acha, no i nie jest drogi:-)Gorąco polecam!!!!!!!!!!

Od dawna cierpie na Hashimoto. Moje zycie nie wygladalo zwyczajnie, poniewaz choroba nie daje o sobie zapomniec kazdego dnia. Rozumie to tylko ten kto cierpi na nia. Ciagle zmeczenie, problemy praktycznie ze wszystkim i przyjmowanie hormonow do konca zycia- taka diagnoza lekarza endokrynologa. Nie poddalem sie jednak i mimo wszystko zaczalem szukac pomocy ''na wlasna reke''. Pomyslalem, ze musi byc jakas tego przyczyna, jesli poznam przyczyne to naucze sie zyc wylaczajac ja z zycia to jedyne wyjscie. Na fb znalazlem Pana Sylwestra dietetyka klinicznego. Okazal sie dla mnie ratunkiem. Jego dieta z wlaczona suplementacja, nie zapominajac o calym wsparciu, ktore otrzymalem kiedy moje menu zostalo odwrocone ''do gory nogami'' wszystko to razem postawilo mnie na nogi. Dziekuje Panu za to co Pan robi i polecam Pana z czystym sumieniem innym. Jestem zywym dowodem na to, ze z Hashumoto mozna normalnie zyc, a Pan pokazal mi jak to zrobi!
c. Pozdrawiam

Podczas pobytu na wakacjach w Gdańsku odwiedziłam dietetyka,ponieważ chciałam poznać swoje ciało w liczbach (analiza składu ciała). Polecam innym wykonanie takiego badania bo można się dowiedzieć tego, czego nie widać gołym okiem patrząc na siebie czy stojąc na wadze. Pan Sylwester rozwiał moje wątpliwości dietetyczne na pogadance podczas konsultacji.Polecam za profesjonalne podejście do tematu!