Sylwester Pikor

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Ceny do niskich nie należą ale to jednak zęby wiec warto zainwestować.

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem.
Ceny do niskich nie należą ale to jednak zęby wiec warto zainwestować.

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem. Ceny do niskich nie należą ale to jednak żeby wiec warto zainwestować.

Bardzo dobry lekarz z dużym doświadczeniem.
Ceny do niskich nie należą ale to jednak żeby wiec warto zainwestować.

Pomijajac fakt ze dostalam telefon ze musze zgloscic sie w celu konsultacji i bd mi przedstawiona natychmiastowo a pan Pikor dalej przyjmowal pacjentow mimo ze informowalam ze w tym czasie specjalnie ucieklam z pracy nie byloby spacjalnym powodem do napisania kom.Skandalem bylo z Pikor wydal wyrok ze zab musi byc usuniety i konieczny jest przeszczep kosci z zuchwy (wykryto torbiela) bez proby ratowania zeba gdzie np we Wro jest normalnoscia...wszystko tylko w znieczuleniu miejscowym.Najgorsze bylo ze Pikor zabronil rozmawiac o implancie (zab 2 !) ktory moglabym miec dopiero za 6 m-cy mimo przeszczepu nie byl pewny czy implant sie przyjmie.Jestem po zabiegu usuniecia torbiela bez przeszczepu i ze swoim zebem i zachowanym 2 tys zl w kieszeni ......!!
Zanim ktos chce usunac zeba polecam konsultacje w innej placowce bo jak widac mozna go zachowac .

Jako osoba z ogromnym lękiem przed stomatologiem poszłam z duszą na ramieniu z konieczności , ponieważ złamał mi się ząb górna siódemka ( wg doktora ósemka :o) i zostal tylko 1 bok zęba i korzenie . Poszłam z mężem dla odwagi , na fotelu u doktora podkreślałam wiele razy , ze bardzo się boję - ani słowa komentarza, wsparcia , pocieszenia itp .. Trudno . Doktor zadecydował o usunięciu . Podano mi znieczulenie i wyszłam na korytarz aby zaczekać na działanie . Co mnie bardzo zdziwiło - natychmiast pojawiła się opuchlizna na policzku ! O tym że coś jest nie tak przekonałam się po tym jak lekarz zaczął działać . Czułam ogromy ból , czułam dłuto wsuwane pod zęba , czułam odrywanie korzeni od kości , jeszcze wiertło do podcięcia .. Zgłaszałam ze okropnie mnie boli, jednak doktor nie reagował . 20 min cierpiałam jak nigdy ! Kiedy wstałam z fotela i wyszłam byłam rozmazana jak dziecko . Dziwię się , że pacjenci w poczekalni z miejsca nie uciekli kiedy tylko mnie zobaczyli . Kiedy wyszlam na ulice po protu rozplakam sie. Z bolu, z emocji, z braku empatii.. Znieczulenie źle podane po prostu nie zadziałało. Dziąsło rozcharatane , opuchlizna z policzka nie schodzila 2 tygodnie , pojawił się wielki fioletowy siniak . Mój lęk spotęgował się jeszcze bardziej . Bylam przekonana , ze w obecnych czasach juz nie trzeba cierpiec.. Nie wykonano mi wczesniej żadnego przeswietlenia .

leczeni przerwałem ponieważ irytowało mnie brak czasu tzn dokładnie odczucie jak na taśmie produkcyjnej i prosze czekać na telefon kiedy nastepny etap , planu leczenia i kosztów całosci nie doczekałem się podjescie jakby to było za darmo ,ale to moje odczucie Ps. jedn żab stracony własnie przez brak czasu i odpowiedz to poźniej

Lekarz kompetentny, choć bardzo drogi. Ceny wyższe niż we Wrocławiu.

Lekarz kompetentny, choć bardzo drogi. Ceny wyższe niż we Wrocławiu.

Lekarz po prostu z sercem oby więcej takich i jak dla niego nie ma rzeczy niemożliwych zawsze pomaga :)

usuwałam ósemkę, dlatego tak drogo, ale jestem zadowolona, dwie następne na pewno też będę tu usuwać. Miła obsługa, pani asystentka i pani w recepcji, lekarz także sympatyczny, wytłumaczył co będzie robione.

Nowy gabinet,zaopatrzony w nowoczesny sprzęt,możliwoś wykonania zdjęcia w gabinecie...miło czysto, cena ok,terminy dość dalekie ale pani z rejestracji bardzo miła

Dosc drogi, nastawiony na "zysk".Nie mialam wielkich dziur gdy chodzilam do niego wiéc nie mogé napisac czy jest dobry przy "skáplikowanych" przypadkach,zwykle dziury lepi jak kazdy.