lekarz Sylwester Rutkowski

Dermatolog

1,5

Porażka. Mówisz że zmiana boli, piecze. Pan doktor "co mi tu Pani opowiada, nic nie boli "... Hmmm receptory czucia mam dobre, więc jak mówię że boli, to boli i kropka. Zarozumiały, opryskliwy, bada tylko po wielokrotnych prośbach-od niechcenia. Brak wytlumaczenia co dalej robić, gdzie sie udać. Skierowanie wystawione bez omowienia problemu. Masakra, jakieś niestety nieporozumienie.Moglam iść do weterynarza. Było by milej i lepsza obsluga.Nie polecam.

Porażka. Mówisz że zmiana boli, piecze.

Moja mama zgłosiła się w dniu dzisiejszym do lekarza Sylwestra Rutkowskiego w Szpitalu w Chojnicach ze skierowaniem na pilną konsultację (godz. 9.50). Była niezwykle rozczarowana postawą lekarza, który ironicznie stwierdził, że może ją przyjmie a może nie i kazał czekać. Moja mama, pomimo doskwierającego bólu czekała cierpliwie. Kiedy lekarz przyjął kilku innych pacjentów zapytała czy może teraz wejść na wizytę, odpowiedział, że ma czekać aż przyjmie wszystkich pacjentów czyli po godz.18,00. Naprawdę oburza mnie taka postawa ludzi, którzy powinni spieszyć z pomocą chorym i potrzebującym. Może i Pan Rutkowski jest dobrym specjalistą, chociaż wielka szkoda, że mama nie miała sposobności się o tym przekonać, to jednak wielki minus za podejście do pacjenta. Trochę dobrej woli i życzliwości wobec ludzi żadnemu lekarzowi jeszcze nie zaszkodziło.

nie był dla mnie miły był wręcz gburowaty.

nie był dla mnie miły był wręcz gburowaty.

4 wizyty jak dobrze poamiętam u tego doktora, przyjmuje w czersku takrze. Lekarstwa słabo pomagały zapisane przez niego i na krótko