mgr Sylwia Bartczak

Znajomość języków obcych:
- angielski

Znajomość języków obcych:
- angielski

Bardzo dziękuję za pomoc. Ciepłe przyjęcie Dostałam tyle ciekawych podpowiedzi na nurtujące mnie problemy. Tera wiem co mogę i chcę zmienić w swoim życiu .

Bardzo kompetentna Pani,potrafi słuchać i daje konkretne wskazówki , pomogła mi w sytuacji, którą uważałam za beznadziejną, polecam

jestem bardzo zadowolona z pomocy pani psycholog-bardzo szybko poradziliśmy sobie z naszymi problemami.

Miałam ogromne problemy w kontaktach z innymi ludźmi , po dziesięciu spotkaniach potrafię nazwać swoje mocne strony, patrzeć ludziom w oczy i bez wstydu robić zakupy...Bardzo długo zwlekalam z pójściem do psychologa, nie potrzebne się obawialam , to był dobry ruch , zaczęłam żyć normalnie.Polecam p. Sylwię Bartczak

Polecam, kilka wizyt i problem,z którym mój syn nie radził sobie od kilku lat zniknął, dodam,że wcześniej odwiedziliśmy już kilku psychologów ( w Mińsku i Warszawie) jesteśmy już pół roku po terapii i jest ok.