lek. stom. Sylwia Kaczmarek

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Witam serdecznie ja osobiście jestem z pracy pani Sylwi bardzo zadowolona mam zrobiony częściowy porcelanowy mostek ząbki są piękne nic mi nie przeszkadza jest super.Pani Sylwia jako lekarz i człowiek jest osobą bardzo miłą i wrażliwą.Nie wieżę bo wcześniej robiłam też mostek i to pani Sylwia mi zakładała trzymał się 16 lat pozdrawiam serdecznie panią doktor życząc jej dużo zdrówka

Pięknie dziękuję Pani Doktor za wspaniałe podejscie do pacjenta,wysiłek i serce włożone w pracę nad moim byłym,nieszczesnym uzębieniem.Teraz moge się uśmiechać do woli wprawiając w podziw nie tylko rodzinę,ale znajomych i obcych.Kompleksy zniknęły! Przepiękne mosty,licówki i wypełnienia.Jestem SUPER zadowolona.Bardzo gorąco pozdrawiam i szczerze polecam innym pacjentom!!!

obcych.Kompleksy zniknęły!

Pełen profesjonalizm w swojej dziedzinie bardzo kontaktowa osoba nie naciąga na koszta ale doradzi.Gabinet bogato wyposażony i wysokiej jakości materiały.Polecam każdemu. małżeństwo z pomorza

wyposażony i wysokiej jakości materiały.Polecam każdemu.

małżeństwo z pomorza

Jeśli szukasz stomatologa,który doradzi,zadba o Twoje zęby i nie jest nastawiony przede wszystkim na zysk to dobrze trafiłeś!Kilkunastu "specjalistów" stwierdzilo, że ząb nie nadaję się do odbudowy,że najlepiej wyrwać go i co najmniej jeszcze jeden ząb obok. Pani Doktor wytłumaczyła, wyleczyła i przepięknie odbudowała mój ząb idealnie dobierając kolor!Prawda!Prawdziwa pasjonatka!!!Jestem pełna podziwu!Dokładność i perfekcja!Gorąco polecam!!! Ewelina

Super specjalista w dziedzinie stomatologii i medycyny i do tego Pani Dr to prawdziwa pasjonatka,detalista i z "ruiny" w ustach potrafi czynic cuda.Kilku znanych specjalistów orzekło:wszystko do usunięcia!Tymczasem posiadam przepiękny uśmiech dzięki Pani Dr -mosty porcelanowe oraz odbudowane przepięknie zęby.Bardzo uprzejma,przyjazna i sympatyczna.POLECAM BARDZO GORĄCO!!!-Krzysztof N.

Zawiodłam się bardzo,dlatego że moje ciężko zarobione pieniądze "poszły w błoto".Mostek porcelanowy był żle dopasowany i wykonany od samego początku(za długie zęby).Przymocowany został od razu na stałe(bez okresu próbnego)niby tak ma być...?i niestety pomimo bólu dziąsła jaki zgłaszałam kilkakrotnie pani doktor nie pokwapiła się zdecydowanie usunąć problemu-odmówiła zdecydowanie ściągnięcia mostka.Ja straciłam cierpliwość i za dużą opłatą inna dentyska ściągnęła mi mostek i coś niecoś poprawiła-ale czeka mnie wykonanie nowego mostka.Pieniędzy napewno nie odzyskam(lekarz ma zawsze racje...?)Nie mam siły aby podać panią doktor do sądu.Jeżeli tak wykonuje wszystkie swoje prace to współczuje pacjentom!

renata z. Super przyjazna i kompetentna Pani Doktor.Dla tego lekarza nie ma rzeczy niemożliwych-wszystko potrafi naprawić i poprawić po innych.To nie tylko praca,ale też wielka pasja Pani Dr-chylę czoło...

renata z.

super pani zawsze pomaga i porozmawia jak człowiek jest ludzka

super pani zawsze pomaga i porozmawia jak człowiek jest ludzka

Jestem bardzo zadowolonym pacjentem:) Usługi świadczone przez Panią lek. Sylwie Kaczmarek są na bardzo wysokim poziomie i godne polecenia.

Jestem bardzo zadowolonym pacjentem:)