dr n. med. Sylwia Kocierz

Laryngolog

niestety nie moge polecic ale moze trafilam na zly dzien. opryskliwosc, brak taktu i ogolny pospiech.

niestety nie moge polecic ale moze trafilam na zly dzien.
opryskliwosc, brak taktu i ogolny pospiech.

Pani Dr bardzo rzeczowa i miła. Bardzo dokładnie bada i zagląda we wszystkie zakamarki, jest kompetentna, ma dużą wiedzę i widać u niej profesjonalizm i doświadczenie w pracy laryngologa. Jasno i wyczerpująco tłumaczy informacje dotyczące choroby. Po mimo że byłam umówiona na wizytę publiczną z NFZ to konsultacja trwała jakieś 40 min! i osoby przede mną też długo siedziały w gabinecie, świadczy to o tym że nie żałuje czasu dla pacjenta i z pełnym profesjonalizmem podchodzi do swojej pracy. Dzieli się wiedzą na temat danej choroby i tłumaczy po kolei jak będzie wyglądało leczenie jakie zalecenia, jaka profilaktyka, wszystko to jakoś uspokaja człowieka. Będąc w swoim życiu u innych lekarz praktycznie zawsze byłam traktowana jako ignorantka i osoba która nie musi wiedzieć co mi dolega tylko recepta i wypad, Pani Dr Kocierz ma zupełne inne podejście do pacjenta traktuje go po partnersku, nie jak inni z góry. A tak poza tym równa z niej babka

Godna polecenia Pani Doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo rzeczowa, sympatyczna.Polecam Beata J.

Bardzo mila i kompetentna Pani doktor.Zapomnialem powiedz ,ze bardzo ładna kobieta.Dokladna w diagnozie ,polecam Pania doktor wszystkim pacjentom

Po wizycie u wielu specjalistow , i meczarniach 4-miesiecznych trafilam do Pani doktor i po tygodniu bylam jak nowa, wlasciwa diagnoza i wlasciwe leczenie- polecam

lubię osoby z poczuciem humoru co nie umniejsza kompetencji gorąco polecam

lubię osoby z poczuciem humoru
co nie umniejsza kompetencji
gorąco polecam