lek. dent. Sylwia Minorowska

Jest świetnie, szybko i bez bólu doskonała Dentystka. Naprawdę strach ma wielkie oczy ale to jakie podejście ma dentystka to naprawdę duży szacunek. W ciemno można polecić !!!

Pani Sylwia to doskonały ENDODONTA polecam !!!

Pani Sylwia to doskonały ENDODONTA polecam !!!

Z przyjemnością postawię +5, bezboleśnie, sympatycznie i profesjonalnie. Gratuluję p. Sylwio........

Wiecie Państwo ile zdrowia i nerwów kosztuje zabranie dziecka do dentysty... Tutaj był szok dziecko chce chodzić na przeglądy ząbków, nie płacze, kompletne zaskoczenie dal mnie. Poleciłam koleżance p. Sylwie i to samo zaskoczenie. Krótkie podsumowanie, to nalepsza dentystka jaką znam, teraz nie tylko moje dziecko do niej chodzi, ja również. POLECAM

POLECAM

każdy z nas wie jaki strach w nas budzi dentysta, dlatego polecam tego stomatologa (panią Stomatolog). Teraz to mój dentysta nr1. Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem polecam i jeszcze raz polecam. Dziękuję !!!!

Dziękuję !!!!

Byłam i mogę powiedzieć absolutny fach w ręku ma ta Pani. Dentystka ma super podejście do wykonywanej pracy a najważniejsze iż zabiegi są bezbolesne !!!! Naprawdę polecam każdemu dla kogo strach=dentysta !!!

Byłam z dzieckiem u Pani Sylwii. Sympatycznie i miło.. a tak się baliśmy wizyty :) Polecam wszystkim rodzicom Panią Sylwię.

Jeden z niewielu gabinetów lekarskich gdzie jest tak miła i solidna dentystka. Z ciekawostek i zarazem chyba zalet to dentystka sama robi wszystko, łącznie z przygotowaniem materiałów. Był to dla mnie szok ale patrząc na jakość wykonanej usługi uważam że to zaleta, asystentka nie zawsze przygotuje dobrze materiał i koniec końców trzeba szukać kogo innego. Tutaj wszystko jest na najwyższym poziomie a zabiegi są bezbolesne !!!!

Tutaj wszystko jest na najwyższym poziomie a zabiegi są bezbolesne !!!!