lek. stom. Sylwia Kołczlek. stom. Sylwia Kołcz - zdjęcie profilowe

lek. stom. Sylwia Kołcz

Pani dr Sylwia jest w 100 % kompetentna w swoim fachu. W zrozumiały sposób tłumaczyła mi etapy leczenia ortodontycznego. Poświęcała mi zawsze czas na wizycie dzięki niej mogę cieszyć się teraz prostymi, a przede wszystkim zdrowymi zębami bo o to dba szczególnie. Bardzo fajna atmosfera wśród pracowników miło się tam wraca.

Dr Sylwia, to lekarz, któremu zdecydowanie można zaufać i śmiało polecić. U Pani Doktor leczyłam się osobiście, teraz chodzę z moim synem :) Sposób leczenia został mi jasno przedstawiony. Wszystko kompleksowo i na najwyższym poziomie, a efekt przerósł nawet moje oczekiwania (bez usuwania zębów, co zasugerował inny ortodonta). W 100% polecam! :)

Jestem zadowolona z leczenia u Pani Sylwii. Lekarz godny zaufania, bardzo rzeczowa i konkretna. Bardzo uprzejma i dokładna w wykonywanej pracy

Uważam że ten gabinet jest jak najbardziej godny polecenia. Wyrywanie szóstek to nic strasznego w tym miejscu. Jak dla mnie rewelacja! Polecam

Świetny lekarz. Gabinet czyściutki, nowoczesny sprzęt. Wszystkie zabiegi są wykonywane bezboleśnie i szybko. Polecam

Do Pani Sylwii chodzę razem z córką. Nie mam żadnych problemów z wizytami u dentysty. Jestem bardzo zadowolona i polecam :)

zaczęłam właśnie leczyć swoje krzywuski u dr Sylwi Nawracały aparatem Damona, aparat noszę tydzień więc za wcześnie by mówić o efektach. Jednak podoba mi się podejście do pacjenta i profesjonalizm i szybkośc pani doktor:) duży plus za dokładne fotografie stanu uzębienia przed założeniem aparatu. Gabinet czyściutki, w łazience szczotki i pasta do zębów- super sprawa, gdy pędzisz do gabinetu prosto po pracy i nie zdążysz umyć zębów. Bardzo przyjazny personel. polecam. Krystyna

Zawsze miałem kompleks bardzo krzywych zębów. Dopiero po 30stce Dr Sylwia Nawracała wyleczyła mnie z tego kompleksu za co jej szczerze dziękuję. Niecałe 2 lata leczenia aparatem DAMONA dało 100% efekt. Polecam dr Sylwię Nawracałę jako super ortodontkę i jej piękny gabinet DENTICA w Częstochowie. Pozdrawiam Mirek N.

Polecam, z czystym sercem mogę powiedzieć że jest to najlepszy gabinet jaki kiedykolwiek spotkałam. Aparat ortodontyczny noszę od roku, ale czas leczenia przebiega w taki sposób że nawet nie odczułam że to już rok. Pani Sylwia jak i reszta obsługi jest bardzo miła, i poświęca dużo czasu każdemu z pacjentów. Gabinet utrzymywany jest w perfekcyjnej czystości, aż miło siedzieć w kolejce. Serdecznie polecam.