dr Sylwia Orzechowska

Ortodonta

Zdecydowanie nie polecam . Byłam przygotowywana do operacji ortognatycznej przez dr Sylwię Orzechowską przez prawie 3 lata ... niestety ustawienie zębów było bardzo złe nawet poza łukiem zębowym . Czy ortodonta który nie ma specjalizacji ortodontycznej powinien przygotowywać do tak skomplikowanych operacji ???... Ja uważam , że nie . Dobry ortodonta powinien wykonywać swoją pracę tak żeby każdy chirurg mógł zoperować a nie tylko kolega po fachu :-) Musiałam zdjąć górny aparat i ponieść koszty jeszcze raz . Jak zwróciłam się o zwrot kosztów za aparat to dr powiedziała , ...

Musiałam zdjąć górny aparat i ponieść koszty jeszcze raz . Jak zwróciłam się o zwrot kosztów za aparat to dr powiedziała , że inny ortodonta może mi założyć ,,stary’’ aparat.

Najlepszy ortodonta jakiego miałam okazję dotychczas spotkać! DOKTOR SYLWIĘ ORZECHOWSKĄ POLECAM KAŻDEMU!!!!

Świetny ortodonta! Mój syn aktualnie nosi aparat i już widać różnicę. Miła, znająca się na tym, co robi Pani doktor. No i ładna ;)

Wystawiam wszędzie 5/5 ponieważ jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Córeczka ma już na ząbkach aparat, wszystko jest okej. Pani Sylwia miła i kompetentna.

Genialne podejście do dzieci, łatwo nawiązuje kontakt i w niesamowity sposób zamienia zabieg stomatologiczny w zabawę. Moja córcia jest właśnie w trakcie leczenie, zaczęła nosić aparat. Wszystko jest póki co bardzo dobrze. Dr Orzechowska to świetny ortodonta. Polecam.

Wielki plus dla dr Sylwii. W dość późnym wieku (bo po 20stce) zaczęłam myśleć o swoich zębach, a dokładniej o tym, że są krzywe ;P W każdym razie pod opieką Pani Orzechowskiej założono mi aparat, a dziś moje zęby są wreszcie równe! Miła i kompetentna osoba, polecam.

Moja córka się leczy u dr Orzechowskiej i jestem bardzo zadowolona. Córka panicznie boi się wszelkich lekarzy, a Pani Doktor ma naprawdę dobry kontakt i o dziwo przekonała Małą do siebie i już nie ma wielkiego płaczu przed wejściem na fotel :) Wbrew pozorom to kluczowa sprawa jeżeli chodzi o dzieci :)

Ja chodzę z moją córką do Pani Sylwii Orzechowskiej - ortodonty. W gabinetach mają najnowsze sprzęty, także tutaj pełen profesjonalizm. No i co również ważne bardzo miła obsługa i świetny kontakt z dziećmi ta Pani ma. Także polecam.

U Pani doktor Orzechowskiej leczy się moja córeczka. Mała ma krzywe ząbki, dlatego też musi nosić aparat. Pani Sylwia ma bardzo dobre podejście do dzieci. Mała chętnie do niej chodzi. Dla mnie- jako dla rodzica ważne jest to, że Pani doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta, leczy go kompleksowo, nie ma mowy o fuszerce. Sama klinika jest naprawdę na wysokim poziomie, piękne sale, dobry sprzęt - wszystko na piątkę z plusem.

Ja również polecam Panią Sylwię Orzechowską. Moja córka się u niej leczy i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Pani doktor ma super podejście do dzieci, a mnie cieszy fakt, że Mała ma już w zasadzie prawie proste ząbki :)