Sylwia Postuła

Laryngolog

Wizyta pobiezna i w malo sympatycznej atmosferze. Gdy poprsilem o zwolnienie lekarskie, pani doktor skierowala mnie do...lekarza rodzinnego. Ostatecznie zgodzila sie je wystawiac, wprowadzajac rzekomo dane do systemu. Zgodnie z moim podejrzeniem pracodawca nie otrzymal zadnego zwolnienia. Musialem je zalatwic u innego lekarza. Mam nadzieje, ze nigdy wiecej nie bede musial korzystac z uslug pani doktor.

Wizyta pobiezna i w malo sympatycznej atmosferze.
Musialem je zalatwic u innego lekarza.
Mam nadzieje, ze nigdy wiecej nie bede musial korzystac z uslug pani doktor.

Dziękuję Pani dr. Sylwii Postuła za empatię w kontakcie z mamą w trakcie wizyty w Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach w dniu 29.07.2021. Za profesjonalizm przy badaniu zmiany nowotworowej a następnie wykonaniu jej biopsji. Ani przez chwilę nie odczuwałem dyskomfortu kompleksowości i fachowości. Moja mama była prawdopodobnie najstarszą pacjentką korzystającą z pomocy fachowej w tym dniu w Centrum. Jest osobą na wózku i nie posiada umiejętności chodzenia. Zdecydowanie polecam - pozytywna ocena. Marcin S.

Dziękuję Pani dr. Sylwii Postuła za empatię w kontakcie z mamą w trakcie wizyty
i nie posiada umiejętności chodzenia. Zdecydowanie polecam - pozytywna ocena.
Marcin S.

Witam, mam wrażenie że poprzednia ocena dotyczy innej osoby. Ja spotkalam się z niesamowitą chęcią pomocy, życzliwościa i kompetencją Pani doktor. Mój tata jest po wylewie, przez ostatnie kilka lat widziałam bardzo wiele w różnych szpitalach, spotkałam wielu lekarzy i nigdy, nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Pani doktor niemal stanęła na głowie aby pomóc mojemu tacie. Jeśli ktoś szuka dobrego laryngologa i wspanialego człowieka to polecam z czystym sumieniem.

Zdecydowanie nie polecam żadnych wizyt u tej kobiety. Miałem u niej dwa, nieudane zabiegi na skrzywioną przegrodę nosową. Jeden "rozgrzebała" i zdyskwalifikowała na znieczulenie ogólne. Po drugiej operacji nie było żadnej poprawy. Dopiero lekarz we Wrocławiu obejrzał, złapał się za głowę i zdołał "poskładać" mój nos do kupy. Jednak problemy z oddychaniem i perforacja przegrody pozostaną do końca życia. Jeszcze jedna ważna sprawa jaką jest traktowanie pacjenta. Ona po prostu szczeka na niego. Przy próbie uzyskania jakichkolwiek informacji odnośnie zabiegu (bo przecież zaraz człowieka uśpią i pokroją) można liczyć jedynie na nerwowe odburkiwanie i słowne przepychanki. Żałuję że nie posłuchałem wewnętrznego głosu i doprowadziłem do zabiegu koordynowanego przez Panią Sylwię Postułę. Mam nadzieję że Wy nie popełnicie tego błędu.