Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jestem również absolwentką Podyplomowych Kwalifikacyjnych Studiów Pedagogicznych. Posiadam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz poradnictwie psychologicznym dla dorosłych. Zostałam również nominowana w Plebiscycie Dziennika Zachodniego "Hipokrates" w 2015 r.

Zapraszam na mój profil na facebooku: UNIWERSUM Gabinet Psychologiczny

A wiec polecam w 100%. Fachowe podejście do sprawy. Co ważne potrafi słuchać i rozmawiać do "rzeczy" a nie zapamietane typowo z książki definicje. Tak wiec polecam z czystym sumieniem.

Kompetencja. Spokój. Świetny diagnosta. Kompleksowe podejście do pacjenta. Życzliwość , cierpliwość .