Sylwia Stępkowska-Budzisz

Pielęgniarka

Niewiarygodne że tyle fachowej wiedzy może mieć jedna osoba :) nie ma tematu na który ta Pani nie zna odpowiedzi a przy tym ten uroczy takt i szacunek do człowieka .

Przemiła osoba z wielkim doświadczeniem nie spotkaliśmy jeszcze takiej pielęgniarki, super podejście zarówno do maluchów jak i do osób starszych.

Przeogromna wiedza , uśmiech na twarzy to coś co wyróżnia tą Panią z tłumu pielęgniarek. Polecam serdecznie.

Rewelacyjna pielęgniarka środowiskowa. Jest to Pani która zawsze poradzi pocieszy. Przeogromna fachowa wiedza. Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam panią jest miła zawsze wytłumaczy uśmiechnięta w pracy zawsze ma czas na pacjenta nie spotkałam jeszcze takiej pielęgniarki a przy tym wszystkim bardzo duża wiedza i doświadczenie.

Niewiarygodna pielęgniarka nigdy jeszcze takiej nie spotkałam fachowa obsługa i uśmiech na twarzy wszystkim polecam

Do tej pory to najlepsza pielęgniarka rodzinna którą spotkałam na swojej drodze. Pani bardzo rzeczowa a przy tym uroczo miła. Widać że lubi swoją pracę. Polecam wszystkim tego człowieka z duszą w swoich rękach gotowych nieść pomoc każdemu.