dr Szczepan Bubka

Bardzo uprzejmy lekarz, poświęcił maksimum uwagi mojej babci. Godny polecenia.

Bardzo uprzejmy lekarz, poświęcił maksimum uwagi mojej babci. Godny polecenia.

Polecam, Lekarz z powołania o dobrze ugruntowanym poczuciu sprawiedliwości i ogromnej wiedzy.

nie mam czasu ani ochoty roziwjac tematu, zwlaszcza ze oceny to rzeczy subiektywna a anonimowa ankieta jest oparta na zaufaniu (w zalozeniu)

Lekarze, ustawcie się w kolejce i UCZCIE SIĘ bezinteresowności i kultury leczenia - szkoda że większość personelu tego ośrodka nawet nie stara się brać przykładu z Pana doktora. Wdzięczny pacjent - szkoda że pan odchodzi.

jedyny kompetentny i normalnyn lekarz w całej tej przychodni!

jedyny kompetentny i normalnyn lekarz w całej tej przychodni!

Jestem u niego od 3-4 lata dotąd zawsze wzbudzał moje zaufanie do czasu aż mu palan odbiła i uważa się za boga. To on decyduje kogo przyjmie a kogo nie bezwzględu na stan zdrowie nadprogramowych od razu odsyła na pogotowie a pogotowie zawsze się pyta czemu do nich i odsyła do lekarza pierwszego kontaku.