Szczepan Cofta

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.45
22 opinie

znakomity LEKARZ, FACHOWIEC, a przy tym wielki Człowiek podchodzący do pacjenta z sercem i zrozumieniem!!!! Lekarz, który będąc "przejazdem obok" potrafi wejść do domu wyleczonego już pacjenta i znaleźć kilka minut, aby sprawdzić jak się pacjent czuje!!!! Obyśmy mieli wszystkich takich Lekarzy, a nie urzędników OZ!!!!

Nie zachwyca! Poprzednie komentarze są na wyrost.

Super lekarz, jest do dyspozycji o każdej porze, potrafi tak pokierować pacjentem,żeby nawet najcięższa choroba stwarzała minimum stresu. Zawdzięczam Panu Doktorowi swoje życie. Polecam z całego serca.

POTRAFI PRZEKONAC ZE TAKIE CIEZKIE CHOROBY JAK RAK PLUC TO NIE SMIERC LECZ TYLKO CJEZKA CHOROBA KTOREJ NALERZY WYDAC WALKE A NIE CZEKAC TO CO PRZYNIESIE ZYCIE POLECAM TEGO LEKARZA WIECEJ PO ZAKONCZENIU LECZENIA.GORACO POLECAM.

Miałem do czynienia z wieloma lekarzami, ktorzy chcieli pomoc ale niestety nie dali rady. Aż w końcu poszukalem innego , ktorego poleciła mi znajoma z Poznania. Pan doktor Cofta od razu zabrał sie do cięzkiej pracy, robił mi osobiscie badania , wytłumaczył mi co to jest za choroba jak ona postepuje co z nia robic itd. Naprawde nic złego o nim nie mogę powiedzieć zgadzam sie z tą osoba co napisała , że to anioł :)

Ciągły pośpiech!!! Daje to odczuć pacjętowi!

Lekarz jakich mało, z powołania, z uśmiechem i szeroką wiedzą.

Odradzam tego lekarza! Jest mało zorientowany co tak naprawdę dolega pacjentowi, do tego ciągle ma mało czasu i nie można nawet porozmawiać z nim o tym jakie planuje lecznie. A jeśli już leczy to tylko według utartych schematów, podaje do tego leki, które zamiast pomagać szkodą pacjentowi. To, że jest uśmiechnięty nie znaczy że jest dobrym lekarzem. Uważajcie na to co podaje choremu i jakie leki. Nie informuje on bowiem o skutkach jakie mogą wywoływać. Jest to temat tabu. Zdecydowanie nie jest on lekarzem, którego bym poleciła.

Najlepszy lekarz, z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Leczyłam się u niego na gruźlicę płuc (mam 29lat) - zawsze gotowy do pomocy, przejęty, zaangażowany, zainteresowany. Wszystkie badania, konsultacje, pełna diagnostyka, zabiegi, rehabilitacja - sprawnie zorganizowane, przeprowadzone. Doprawdy nie potrafię wyobrazić sobie lepszej opieki. Szkoda, że takich lekarzy jest tak niewielu:)

Nigdy nie spotkałam takiego lekarza. Niesamowity człowiek, niesamowity lekarz.

Rzeczywiście warto polecić choć bardzo zajęty.

Kiedyś faktycznie bardzo dbał o pacjenta teraz gdy ma 2 gabinety prywatne pracuje w 2 szpitalach to czy ma czas na kompleksowe zajęcie się pacjentem? Teraz już nie

rewelacja , doskonały specjalista - odżyłem na nowo marian

Boży człowiek,narzędzie w rekach Dobrego Boga. Zatroskany nie o siebie ale o pacjenta, o każdego człowieka.

Dobry lekarz, ale używając języka młodzieży "lanser". Lubi zamieszanie i marketing wokół swojej osoby!

Daj Boze zdrowie doktorowi aby mogl pomagac innym

Lekarz, który doskonale leczy,interesuje się pacjentem, ale także jest wspaniałym człowiekiem z wielkim sercem i dobrocią. Optymizm i uśmiech, który ma dla pacjenta jest wielkim lekarstwem dla chorego. Cudowny człowiek i lekarz z powołania !!!! Oby Takich więcej, ponieważ ten rodzaj jest na wymarciu.

Wypowiadając się o Takim lekarzu jak dr Cofta nie można nic innego powiedzieć tylko w samych superlatywach. Jest nie tylko cudownym lekarzem, ale także wspaniałym człowiekiem.

Prawdziwy LEKARZ. Gdyby przyznawano odznaczenia "MACIEJA MIECHOWITY" , to własnie dr COFTA powinien ją otrzymać!!!!!

HMM Pan Doktor!!!Cudowny lekarz, z powolania nie wątpliwie, ah, szkoda tylko że nie wszyscy tacy są.... Każdemu polecam, każdemu życzę, żeby takiego lekarza w życiu spotkał...

Lekarz z powołania. Co tam - anioł nie lekarz.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny