dr n. med. Szczepan Cofta

Internista, Pulmonolog

Opinii22

26.02.2012

znakomity LEKARZ, FACHOWIEC, a przy tym wielki Człowiek podchodzący do pacjenta z sercem i zrozumieniem!!!! Lekarz, który będąc "przejazdem obok" potrafi wejść do domu wyleczonego już pacjenta i znaleźć kilka minut, aby sprawdzić jak się pacjent czuje!!!! Obyśmy mieli wszystkich takich Lekarzy, a nie urzędników OZ!!!!

08.02.2012

Nie zachwyca! Poprzednie komentarze są na wyrost.

Nie zachwyca! Poprzednie komentarze są na wyrost.

14.10.2011

Super lekarz, jest do dyspozycji o każdej porze, potrafi tak pokierować pacjentem,żeby nawet najcięższa choroba stwarzała minimum stresu. Zawdzięczam Panu Doktorowi swoje życie. Polecam z całego serca.

22.07.2011

POTRAFI PRZEKONAC ZE TAKIE CIEZKIE CHOROBY JAK RAK PLUC TO NIE SMIERC LECZ TYLKO CJEZKA CHOROBA KTOREJ NALERZY WYDAC WALKE A NIE CZEKAC TO CO PRZYNIESIE ZYCIE POLECAM TEGO LEKARZA WIECEJ PO ZAKONCZENIU LECZENIA.GORACO POLECAM.

08.04.2011

Miałem do czynienia z wieloma lekarzami, ktorzy chcieli pomoc ale niestety nie dali rady. Aż w końcu poszukalem innego , ktorego poleciła mi znajoma z Poznania. Pan doktor Cofta od razu zabrał sie do cięzkiej pracy, robił mi osobiscie badania , wytłumaczył mi co to jest za choroba jak ona postepuje co z nia robic itd. Naprawde nic złego o nim nie mogę powiedzieć zgadzam sie z tą osoba co napisała , że to anioł :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Poznań"?

lek. med.
Janusz Doktór