Szczepan Kopyciński

Szczecin
53,44176314,5144160 91 486 45 95

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.25
9 opinii

wizyty polegały na konkretnym zdiagnozowaniu na podstawie wyników ambulatoryjnych krwi i testach alergicznych oraz TK zatok. Wszystko było zasadne.Przynajmniej wiem co kiedy utrudnia mi funkcjonowanie i jak sobie radzić. Poleciłam doktora już kilku znajomym. Wszyscy zadowoleni.

Na pierwszej wizycie lekarz zrobił dobre wrażenie, przeprowadził szczegółowy wywiad i przypisał lek, który pomógł. Po nawrocie choroby, mimo posiadania mojej karty,nie zaglądnął do niej, zadawał te same pytania, co na pierwszej wizycie, nie przyjmował do wiadomości moich sugestii odnośnie nawrotu starej choroby. Pytał się po raz kolejny czy skaczę na spadochronie i czy latam odrzutowcami... Po czym po licznych bezsensownych pytaniach stwierdził rzeczywiście starą przypadłość i przypisał inny, nowy lek. Na moją prośbę o stary lek, który nie był drogi i pomógł bez większych skutków ubocznych (mam alergię na wiele leków i boję się brać nowe leki, których nie znam, a przypadłość była ta sama, co kiedyś), zareagował bardzo nieprzyjemnie. Nie chciał przypisać starego leku, ani nie chciał podać jego nazwy. Nie potrafił wyjaśnić swojej decyzji odnośnie zastosowania innego leku. Był wyraźnie poirytowany moimi prośbami i sugestiami i nie chciał dalej na ten temat dyskutować. Po nowym leku źle reagowałam i ... zmieniłam lekarza. Panie Doktorze, więcej pokory! Dobry lekarz nie tylko stawia trafne diagnozy i przypisuje właściwe leki, on także umie słuchać pacjentów...

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Pierwszy raz po trzydziestu kilku latach chodzenia po lekarzach i szpitalach przeprowadził ze mną prawdziwy wywiad lekarski. Lekarz, który słucha pacjenta i nie przepisuje leków bez zrobienia wcześniejszych badań. Bardzo skuteczny. Bardzo, bardzo polecam.

Byłam już u miliona lekarzy i zawsze wychodziłam z jednym słowem na ustach - "konował". Pan dr natomiast jest pierwszym lekarzem, który ze mną ROZMAWIAŁ nie posiadając gotowej diagnozy od wejścia. Zlecił badania na podstawie których będziemy szukać przyczyny nie faszerując mnie lekami na 200 zł.

trafiłam do pana doktora po kilku już wizytach u innych lekarzy bardziej chora i bardzo zmęczona,po szczegółowym wywiadzie zlecił szczegółową diagnostykę i w przeciągu 3tygodni byłam zdiagnozowana i miałam zaproponowane leczenie;polecam każdemu tego lekarza

Ja jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza. Nie mam zadnych zastrzezen i dlatego go polecam.

Lekarz, który od lat nie kształci się na bieżąco. Nie ma pojęcia o najnowszych badaniach i zastosowaniu najnowszych metod leczenia. Skompromitowany przez pacjenta krzyczy i jest nieuprzejmy. Powinien już zdecydowanie odejść na emeryturę.

duża wiedza, właściwe nastawienie do pacjenta, pomoc, zainteresowanie pacjentem

Bardzo dobry specjalista, mily i sympatyczny czlowiek

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny