lekarzSzczepan Kopyciński

Alergolog, Laryngolog

Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
4.2512345
9 opinii

• 5

wizyty polegały na konkretnym zdiagnozowaniu na podstawie wyników ambulatoryjnych krwi i testach alergicznych oraz TK zatok. Wszystko było zasadne.Przynajmniej wiem co kiedy utrudnia mi funkcjonowanie i jak sobie radzić. Poleciłam doktora już kilku znajomym. Wszyscy zadowoleni.

• 2

Na pierwszej wizycie lekarz zrobił dobre wrażenie, przeprowadził szczegółowy wywiad i przypisał lek, który pomógł. Po nawrocie choroby, mimo posiadania mojej karty,nie zaglądnął do niej, zadawał te same pytania, co na pierwszej wizycie, nie przyjmował do wiadomości moich sugestii odnośnie nawrotu starej choroby. Pytał się po raz kolejny czy skaczę na spadochronie i czy latam odrzutowcami... Po czym po licznych bezsensownych pytaniach stwierdził rzeczywiście starą przypadłość i przypisał inny, nowy lek. Na moją prośbę o stary lek, który nie był drogi i pomógł bez większych skutków ubocznych (mam alergię na wiele leków i boję się brać nowe leki, których nie znam, a przypadłość była ta sama, co kiedyś), zareagował bardzo nieprzyjemnie. Nie chciał przypisać starego leku, ani nie chciał podać jego nazwy. Nie potrafił wyjaśnić swojej decyzji odnośnie zastosowania innego leku. Był wyraźnie poirytowany moimi prośbami i sugestiami i nie chciał dalej na ten temat dyskutować. Po nowym leku źle reagowałam i ... zmieniłam lekarza. Panie Doktorze, więcej pokory! Dobry lekarz nie tylko stawia trafne diagnozy i przypisuje właściwe leki, on także umie słuchać pacjentów...

• 5

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Pierwszy raz po trzydziestu kilku latach chodzenia po lekarzach i szpitalach przeprowadził ze mną prawdziwy wywiad lekarski. Lekarz, który słucha pacjenta i nie przepisuje leków bez zrobienia wcześniejszych badań. Bardzo skuteczny. Bardzo, bardzo polecam.

• 4

Byłam już u miliona lekarzy i zawsze wychodziłam z jednym słowem na ustach - "konował". Pan dr natomiast jest pierwszym lekarzem, który ze mną ROZMAWIAŁ nie posiadając gotowej diagnozy od wejścia. Zlecił badania na podstawie których będziemy szukać przyczyny nie faszerując mnie lekami na 200 zł.

• 5

trafiłam do pana doktora po kilku już wizytach u innych lekarzy bardziej chora i bardzo zmęczona,po szczegółowym wywiadzie zlecił szczegółową diagnostykę i w przeciągu 3tygodni byłam zdiagnozowana i miałam zaproponowane leczenie;polecam każdemu tego lekarza

• 5

Ja jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza. Nie mam zadnych zastrzezen i dlatego go polecam.

• 3
  • 1

Lekarz, który od lat nie kształci się na bieżąco. Nie ma pojęcia o najnowszych badaniach i zastosowaniu najnowszych metod leczenia. Skompromitowany przez pacjenta krzyczy i jest nieuprzejmy. Powinien już zdecydowanie odejść na emeryturę.

• 5

duża wiedza, właściwe nastawienie do pacjenta, pomoc, zainteresowanie pacjentem

• 5

Bardzo dobry specjalista, mily i sympatyczny czlowiek

Gdzie przyjmuję

place 11

Traugutta 101
    Szczecin
    53,44176314,5144160 91 486 45 95

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat