lekarz Szczepan Kopyciński

Alergolog, Laryngolog

07.05.2012

wizyty polegały na konkretnym zdiagnozowaniu na podstawie wyników ambulatoryjnych krwi i testach alergicznych oraz TK zatok. Wszystko było zasadne.Przynajmniej wiem co kiedy utrudnia mi funkcjonowanie i jak sobie radzić. Poleciłam doktora już kilku znajomym. Wszyscy zadowoleni.

14.12.2011

Na pierwszej wizycie lekarz zrobił dobre wrażenie, przeprowadził szczegółowy wywiad i przypisał lek, który pomógł. Po nawrocie choroby, mimo posiadania mojej karty,nie zaglądnął do niej, zadawał te same pytania, co na pierwszej wizycie, nie przyjmował do wiadomości moich sugestii odnośnie nawrotu starej choroby. Pytał się po raz kolejny czy skaczę na spadochronie i czy latam odrzutowcami... Po czym po licznych bezsensownych pytaniach stwierdził rzeczywiście starą przypadłość i przypisał inny, nowy lek. Na moją prośbę o stary lek, który nie był drogi i pomógł bez większych skutków ubocznych (mam alergię na wiele leków i boję się brać nowe leki, których nie znam, a przypadłość była ta sama, co kiedyś), zareagował bardzo nieprzyjemnie. Nie chciał przypisać starego leku, ani nie chciał podać jego nazwy. Nie potrafił wyjaśnić swojej decyzji odnośnie zastosowania innego leku. Był wyraźnie poirytowany moimi prośbami i sugestiami i nie chciał dalej na ten temat dyskutować. Po nowym leku źle reagowałam i ... zmieniłam lekarza. Panie Doktorze, więcej pokory! Dobry lekarz nie tylko stawia trafne diagnozy i przypisuje właściwe leki, on także umie słuchać pacjentów...

06.10.2011

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Pierwszy raz po trzydziestu kilku latach chodzenia po lekarzach i szpitalach przeprowadził ze mną prawdziwy wywiad lekarski. Lekarz, który słucha pacjenta i nie przepisuje leków bez zrobienia wcześniejszych badań. Bardzo skuteczny. Bardzo, bardzo polecam.

21.03.2011

Byłam już u miliona lekarzy i zawsze wychodziłam z jednym słowem na ustach - "konował". Pan dr natomiast jest pierwszym lekarzem, który ze mną ROZMAWIAŁ nie posiadając gotowej diagnozy od wejścia. Zlecił badania na podstawie których będziemy szukać przyczyny nie faszerując mnie lekami na 200 ...

Byłam już u miliona lekarzy i zawsze wychodziłam z jednym słowem na ustach - "konował". Pan dr natomiast jest pierwszym lekarzem, który ze mną ROZMAWIAŁ nie posiadając gotowej diagnozy od wejścia. Zlecił badania na podstawie których będziemy szukać przyczyny nie faszerując mnie lekami na 200 zł.

26.12.2010

trafiłam do pana doktora po kilku już wizytach u innych lekarzy bardziej chora i bardzo zmęczona,po szczegółowym wywiadzie zlecił szczegółową diagnostykę i w przeciągu 3tygodni byłam zdiagnozowana i miałam zaproponowane leczenie;polecam każdemu tego lekarza

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Szczecin"?

Brązowa 73
Szpital - Zdroje