lekarz Szczęsny Masłowska-Szczęsny

2,2
1,8
1,9
1,9

Brak słów . Zostawie bez komentarza ?.................................

Brak słów . Zostawie bez komentarza ?.................................

Najgorszy lekarz z jakim się spotkałam. Sama powinna się wybrać do dobrego psychiatry!

Jak można być tak niemiłym w takim zawodzie ???

Jak można być tak niemiłym w takim zawodzie ???

Lekarz, który jest zainteresowany tylko sobą, w ogóle nie bierze pod uwagę potrzeb pacjenta, bezczelna, zapatrzona w siebie

Beszczelna, wredna, chamska, wysmiewa się z pacjenta i traktuje go jak gówno, przyszłem do niej po pomoc a ona stwierdziła, że na pogawędki to ona nie ma czasu. Jedyne co potrafi to wypisać recepte, bo pewnie tylko na to ja stać. g.... nie lekarz

Byłam za darmo na Broniewskiego. Zdecydowanie odradzam, w ogóle mi nie pomogła, a nawet zdołowała

Nie polecam tej lekarki, jest bezczelna niekompetentna i zapatrzona tylko w siebie. Bezpłodna stara baba, która widzi tylko swoje problemy. Oby szybko poszła do piachu.

Osoba czytająca w myślach, mówiąca językiem pacjenta, uważna, a równocześnie, swobodna. Polecam osobom kontaktowym, jak i tym zamkniętym w sobie. Zawsze potrafi wywołać uśmiech na mojej twarzy.

Polecam osobom kontaktowym, jak i tym zamkniętym w sobie.
Zawsze potrafi wywołać uśmiech na mojej twarzy.

Polecam zdecydowanie!!!Bardzo miła,tresciwa i poważnie podchodząca do twego problemu osoba.Jesli chodzi o czas wizyty'to nie dentysta'jeden pacjent potrzebuje 15 min,a inny 1,5 godz!Osoba z powołania!2-raz z pomocą tej osoby wychodzę na prostą i cieszę sie z życia!