Szymon Duda

2,7

Absolutnie nie polecam nikomu tego lekarza.podoba mi się określenie złotousty partacz idealnie pasujące do tego człowieka.leczone u niego niedawno żeby kanałowo praktycznie mam nie do uratowanie . Kolejni stomatolodzy chwytali się za głowy jak można tak rozwiercania kanały i to do połowy długości lub pomijać i nie leczyć innych lub doprowadzać do perforacji bez przyznania się do tego.jestem po prostu zdruzgotana . Sam dr duda jest osobą bardzo zapatrzona w siebie i nieładnie obgadującą kolegów po fachu a niestety powinien mieć więcej pokory.nigdy nie polecę nikomu tego lekarza a sama powinnam iść po żart kosztów leczenie i kolejne straty bo teraz czekają mnie implanty.zgadzam się z poprzednikami ze jest typem bardzo naciagajacym na leczenie leczenie wcale nie jest konieczne a niestety swego rzemiosła nie wykonuje dobrze pomimo hymnów pochwalnych na swój temat przez siebie śpiewanych....

Od dwudziestu lat moja rodzina korzysta z wiedzy i umiejętności Doktora, jako jedyny ze znanych mi stomatologów podjął się leczenia mojej mamy która z którą ze względu na zaawansowaną chorobę alzheimera nie ma kontaktu werbalnego....Dziękuję

Na szczęście w moim problemie ze stanem moich zębów - trafiłem do p.dr. Dudy. Po wielu wizytach w gabinetach dentystycznych , gdzie byłem traktowany bezosobowo ,ten lekarz wykazał się umiejętnością rozmawiania z pacjentem w głębokim stresie [ wreszcie ] Podczas omawiania mojego przypadku , pozostawił mi całkowitą swobodę wyboru metody oraz zakresu leczenia - co było dla mnie niezmiernie ważne , z oczywistego powodu kosztów kompleksowego leczenia . W mojej ocenie p. dr. Duda stosuje nowoczesne metody diagnostyczne, uważnie słucha pacjenta - i często proponuje wykonanie dodatkowych konsultacji klinicznych mających ...

W mojej ocenie p. dr. Duda stosuje nowoczesne metody diagnostyczne, uważnie słucha pacjenta - i często proponuje wykonanie dodatkowych konsultacji klinicznych mających na celu wyeliminowanie ew. błędów przed rozpoczęciem leczenia.Miałem potrzebę konsultacji kardiologicznej oraz specjalisty reumatologa . Pan dr chętnie podjął współpracę - co upewniło mnie w decyzji pozostania pod jego opieką .
Dzisiaj po zakończonym leczeniu dentystycznym , jestem zadowolony z mojego uśmiechu i szczerze polecam wszystkim w podobnym problemie.
Ps. Osobne podziękowanie za leczenie mojej mamy Barbary .

Dziękuję p. doktorowi, za opiekę stomatologiczną przez 20 lat, nad całą moją rodziną. Za kompetentny plan leczenia i właściwą diagnozę co zaowocowało bardzo dobrym efektem stanu zdrowia naszych zębów. Szczególnie moje leczenie endodontyczne spowodowało możliwość odstawienia leków przez lekarza reumatologa. Brak problemów dentystycznych w naszej trzy pokoleniowej rodzinie jest szczególnym powodem naszej wspólnej wdzięczności. Marzena z rodziną

Marzena z rodziną

Do MR - pan Duda NIE JEST dobrym dentystą. Niestety. Własnie trace po raz drugi kilkadziesiąt tysięcy złotych, które wydałem na zęby, które robiłem u niego DOŻYWOTNIO. A minęło zaledwie kilka, kilkanascie miesiecy. Ostrzegam, przestrzegam, jeśli szanujecie własne zdrowie i pieniądze.

Pan Duda to dobry handlowiec, dentystą też jest dobrym, jednak relacja, którą buduje z pacjentem może budzić zastrzeżenia. Pierwsza wizyta i diagnoza są bez opłat. Podczas spotkania otrzymujemy informację i wrażenie, że jest się w bardzo wyjątkowym miejscu, w którym lekarz ma holistyczne podejście. Możemy nawet coś dostać (ja dostałem protektor na szczękę do spania), nie płacimy. Powstaje uczucie zobowiązania (!). Na początku następnego spotkania spada bomba, czyli kwota za serię wizyt koniecznych do naprawienia jak się okazuje złożonego problemu. U mnie było to ok 7 tysięcy złotych. Rozliczanie się ...

Na początku następnego spotkania spada bomba, czyli kwota za serię wizyt koniecznych do naprawienia jak się okazuje złożonego problemu. U mnie było to ok 7 tysięcy złotych. Rozliczanie się konkretnie za kolejne zabiegi nie wchodzi w grę bo Pan doktor zasłania się zmniejszonymi kosztami związanymi z hurtowym zamówieniem materiałów itd. Aura jest taka, że w sumie skoro to takie profesjonalne i załatwi wszystkie problemy na raz, w dodatku przy pomniejszonych kosztach, to może warto ponieść ten wydatek - tu jeszcze pada hasło klucz "dożywotnia gwarancja". To jest MOMENT KRYTYCZNY, ale do niego wrócimy za chwilę.
DECYDUJEMY SIĘ. Spotkania są bardzo profesjonalne (zdjęcia zębów, itd.), znieczulenie działa cuda, czujemy się pod dobrą opieką - pieniądze już wydane, dostajemy to za co płaciliśmy+ciekawe opowieści. Koniec zabiegów, jeśli wszystko poszło dobrze, to fajnie.
Jeśli po czasie okazuje się, że coś jest nie tak - ząb się ukruszył itp, to pojawiają się tzw. "second thoughts" hmm... na co jest ta gwarancja i w sumie czy mamy jakiś papier na to, na co się umawialiśmy?
Zaproponowane leczenie kompleksowe miało załatwić wszystkie problemy na 20 lat, a okazuje się że jednak coś się psuje. Przy sprawach ewidentnych gwarancja jest realizowana jak należy. Co jednak jeśli ząb był leczony kanałowo, wypełnienie nie pęka, ale dowiadujemy się, że ząb się "zdemineralizował"? Wtedy myślimy: "przecież jest gwarancja", ale w gabinecie podnoszona jest kwestia zakresu tejże gwarancji, w moim przypadku okazało się, że to jest nowy zabieg, a zatem jest dopłata...
Moją winą jest to, że tego nie dogadałem wcześniej.

I tu wracamy do Krytycznego Momentu, teraz macie WYBÓR. Poczekajcie z leczeniem, nawet jeśli będzie nacisk na szybkie podjęcie decyzji. Sprawdźcie inne oferty, a jeśli się zdecydujecie, to spróbujcie sformalizować układ, stworzyć notatkę z informacją o leczeniu, kosztach, zakresie gwarancji itd. Będzie to trudne, bo wszystko jest w aurze dużego zaufania, ale spróbujcie, skoro można pewne rzeczy powiedzieć, to dlaczego nie można ich zapisać.
Podsumowując, co do usługi nie mam zastrzeżeń. Jest to luksusowe leczenie i za nie płacimy, to jest zrozumiałe. Jednakże fakt operowania takimi kwotami powinien się wiązać z jakąś formalizacją układu lekarz-pacjent, bo to, co słyszymy może podlegać rozmaitym interpretacjom a Pan doktor umie ustawić sytuację i rozmówcę tak, żeby nie było za wiele pola do manewru. Właśnie na to zestawienie - aury zaufania, kwestii zdrowia, niedoprecyzowanego zakresu i wirtuozerii w rozmowie handlowej - należy uważać.

Jeśli szukasz porządnego i uczciwego fachowca, to omijaj tego dentystę z daleka! Potwierdzam, że jest to złotousty partacz. To co ma to dobry bajer i tylko to niestety. Swoje 'umiejętności' bardzo wysoko wycenia, jednak w tym wypadku wysoka cena za usługi nijak się ma do ich jakości! Fakt jest taki, że zostawiłem u tego dentysty masę pieniędzy a efekt, że zęby były źle leczone, spartaczone leczenie kanałowe. Radzę omijać gabinet tego dentysty wielkim łukiem!

Radzę omijać gabinet tego dentysty wielkim łukiem!

Absolutnie nikomu nie polecam tego stomatologa!!!!!!!!!. Złotousty PARTACZ!!!. Tylko ptoblemy mam po leczeniu tego dentysty. Nie poradził sobie z oczywistym leczeniem kanałowym, pozostawił niedoczyszczone kanały. na Dodatek na niedoleczony kanał założył mosty porcelanowe. W innym gabinecie pod mikroskopem wyleczono moje zęby absolutnie dokładnie. Wszyscy dziwili się jak można było założyć mosty na tak źle oczyszczone zęby leczone kanałowo, wytrzymały tylko rok. Dodatkowo przez bardzo głębokie szlifowanie pozacinał dziąsla. Długo się z tym problemem męczyłam, nie mówiąć, że słono za to zapłaciłam.

Leczylam u tego pana 5-6 zebow. Tylko dwa nie wymagaly ponownego leczenia, pozostale tak - w tym dwie 'kanalowki'. Nawet zdjecia 3D i mikroskop nie pozwolily doktorowi zrobic porzadnie leczenia kanalowego :( Chodzilam glownie dlatego, ze w miare latwo mozna sie bylo umowic (choc moze brak kolejek powinien byl mnie zastanowic) i szczerze - dlatego tez, ze ten pan daje konskie dawki znieczulenia a ja sie po prostu boje dentystow, bo kiedys prawie zemdlalam z bolu jak mi jeden wyrywal nerwy bez znieczulenia. Ogolnie ten pan swietnie probuje sie sprzedawac ...

Ogolnie ten pan swietnie probuje sie sprzedawac jako fachowiec, ale przede wszystkim probuje wyrwac jak najwieksze kwoty od pacjenta - nawet za poprawki sobie zyczyl tak jakby leczenie robil od nowa! Pare razy prosilam o cennk - ie ma takiego, 'dobiera' ceny na biezaco. Wydalam tak duzo pieniedzy z tak marnym skutkiem,ze az mi wstyd,ze nie zrezygnowalam po drugiej wizycie.

Kilka lat temu przeprowadzałem leczenie wielu zębów u tego lekarza. Wzbudzał zaufanie wiedzą, odstraszał niebotycznymi cenami, jednak wtedy wydawało mi się, że to uzasadniony wydatek. Obecnie wydaję następne pieniądze na leki przeciwbólowe i poprawkę niedoleczonych przez niego kanałów w trzecim już zębie. Lekarz "złotousty", przekonany o swojej wyjątkowości, skutecznie sprzedaje samego siebie. Okazuje się, że umiejętności pozostawiają jednak sporo do życzenia, co wykazano mi jasno na zdjęciach. No i te kosmiczne ceny! To chyba najdroższy dentysta w Poznaniu.