lekarz Szymon Głowacki

To super lekarz , jak widać można dobrych fachowców spotkać na swojej ścieżce życia . Okazję do korzystania z pracy tego fantastycznego człowieka miało wielu moich bliskich i znajomych stąd moje decyzja na zabieg w Żurominie. Daje pomoc wielu pacjentom i robi to bez zarzutu. Nie mam pojęcia skąd bierze siłę, ale postawa energicznego i zdecydowanego człowieka jest tu odpowiedzią. Posiada wielką wiedzę i intuicję. Jest w swoim podejściu do pacjenta delikatny i stanowczy jednocześnie. Zawsze poświęcał tyle czasu ile było konieczne. Robił mi zabieg chirurgiczny - super obsługa lekarza chirurga - polecam ten szpital pomimo, że powiatowy ale ma ludzi jak w najlepszej klinice. Moja opinia o tym człowieku jest autentyczna - wdzięczny pacjent.

Doktor Szymon Głowacki to świetny fachowiec, wspaniały lekarz. Konkretny, rzeczowy, kompetentny. Życzę wszystkim pacjentom potrzebującym spotkania właśnie takich lekarzy . Wielkie ukłony w stronę Pana Doktora jak i jego zespołu w Szpitalu w Żurominie.

Doktor Głowacki to przede wszystkim wybitny fachowiec, empatyczny człowiek i wspaniały lekarz. Niejednokrotnie byłam jego pacjentką, każda wizyta przebiegała konkretnie i rzeczowo, poświęcał mi zawsze tyle czasu ile wymagał mój problem zdrowotny, tłumaczył bez patrzenia na to czy dobiega koniec czasu wizyty. Niezwykle kompetentny, tylko życzyć sobie i wszystkim potrzebującym pomocy pacjentom spotkania na swojej drodze takiego lekarza. Wielkie ukłony w stronę Pana Doktora jak i całego zespołu którym koordynuje w Szpitalu w Żurominie.

Nie polecam, błędna diagnoza, na drugiej wizycie trwającej 3 minutu stwierdził że konieczna będzie stomia skoro leki nie pomogły. Po weryfikacji u innego specjalisty i wykonaniu kolonskopii okazało się że nie ma takiej potrzeby.

Nie znajduję słów, żeby wyrazić swoje oburzenie, co do traktowania pacjenta i jego rodziny przez tego Pana. Brak wywiadu, brak rozmowy, ubliżanie. Pan dr chciał odpocząć na dyżurze, a nie pracować. Być może, że w gabinecie prywatnym widzi człowieka, ale nie zamierzam tego weryfikować. Wolę trzymać się od tego Pana z daleka.

Polecam gorąco pan Szymon robi doskonałą robote bardzo przyjemny miły i potrafi uspokoić osobę pełna profeska. dużo zdrowia wszystkim :)

Wspaniały lekarz. Od lat balem się kolonoskopii i gastroskopii odkładałem w nieskończoność z powodu lęku. Jestem po badaniach lekarz Anioł tłumaczy uspokaja dba i się stara. Kompetentny zaangażowany. Odpisuje szybko na maile z wynikami nawet nocą jak jest sytuacja awaryjna. Mało jest takich lekarzy !!!

Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza.Poprostu Anioł Polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam polecam

Profesjonalizm, życzliwość, podejście do pacjenta oraz ogromne umiejętności Pana Doktora skłoniły mnie do przyjazdu na zabieg do Żuromin aż z Torunia. Żałuję, że tak późno dowiedziałam się o istnieniu dr Głowackiego... na każdym dyżurze powinien otrzymywać złoty medal za swoją pracę!!!

To najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Okazję do korzystania z pracy tego człowieka miało wielu moich bliskich i znajomych. Nie mam pojęcia skąd bierze siłę do obsługi takiej liczby pacjentów, ale robi to bez zarzutu. Posiada wielką wiedzę i intuicję. Jest w swoim podejściu do pacjenta delikatny i stanowczy jednocześnie. Zawsze poświęcał tyle czasu ile było konieczne. Że zmęczony? Czy ktoś się dziwi? Że bierze pieniążki za swoją pracę? A ktoś z nas pracuje zupełnie charytatywnie? Że nie zawsze odbiera telefon? Może dlatego że pracuje... Moja opinia o tym człowieku jest tylko i wyłącznie pozytywna.