dr n. med. Szymon Kwiatkowski

Chirurg ogólny, Urolog

Niesympatyczny ,na oddziale krzyczy ,rzadko odwiedza pacjentów ,bez szacunku do ludzi ,bezczelny i arogancki nie potrafi określić dokładnej choroby pacjenta zleca robienie ciagle tych samych badań nie polecam

Wielu, moim bardzo BLISKIM pomógł skutecznie, mnie również. Diagnozuje ale widzi przede wszystkim cierpiącego i przerażonego w chorobie człowieka. Gorąco POLECAM !!!

Bardzo dobry lekarz. Szczerze polecam. Bardzo dobry lekarz. Szczerze polecam. Miły, kompetentny i rzeczowy.

Bardzo dobry lekarz. Szczerze polecam.
Bardzo dobry lekarz. Szczerze polecam.
Miły, kompetentny i rzeczowy.

Spotykam lepszych lekarzy , którzy myślą o pacjencie bardziej kompleksowo....

Spotykam lepszych lekarzy , którzy myślą o pacjencie bardziej kompleksowo....

Dobry, miły sympatyczny,lekarz, objaśnia metody leczenia, robi usg. Wzbudził moje zaufanie

następnym razem wybiorę kogoś innego. jest mily i uprzejmy ale udziela za mało informacji i traktuje pacjenta z wyższością.

następnym razem wybiorę kogoś innego.

Pazerny na pieniądze, pacjenta ma w d....e, gdy pacjent leży na innym oddziale to pan dr. nie ma nawet czasu przyjść na konsultacje. Osoba bez żadnego sumienia i żadnej etyki lekarskiej. Bardzo zawiedziony postawą etyczną pana dr. - syn pacjenta.

Bardzo fajny lekarz. Sympatyczny i rzeczowy. Polecam

Bardzo fajny lekarz. Sympatyczny i rzeczowy. Polecam

Jestem zachwycona tym lekarzem :) Od kilku lat miałam problemy z pęcherzem, chodziłam po różnych lekarzach aż znajoma poleciła mi dr. Kwiatkowskiego. Teraz nic mi nie dolega i wreszcie mogę żyć tak jak kiedyś!

pomimo comiesięcznych wizyt nie rozpoznał na czas u pacjenta choroby nowotworowej. nowotwór zdiagnozowany w chwili kiedy już nie można było nic zrobić.