lekarz Szymon Wiewióra

Lekarz, którego cechuje kompetencja, empatia oraz wyrozumiałość. Po wizycie w jego gabinecie wraca wiara w polską służbę zdrowia. Dziękuje Panie Doktorze.

Dziękuje Panie Doktorze.

Zrozumienie, empatia, umiejętności, wiedza, traktowanie chorego jak człowieka, brak zarozumiałości i protekcjonalnego traktowania. Uratował mi Pan życie. Dosłownie. I za to życie Panu dziękuje.

Uratował mi Pan życie. Dosłownie. I za to życie Panu dziękuje.

Bardzo miły i konkretny. Spokojne podejście do pacjenta. Słucha chorego... Dziękuję za pomoc na pogotowiu .

Bardzo miły i konkretny. Spokojne podejście do pacjenta. Słucha chorego...
Dziękuję za pomoc na pogotowiu .

Profesjonalny, uprzejmy, rzeczowy. Pan Doktor dokładnie wie co i po co robi. Konkretny, uśmiechnięty, życzliwy. Stoi twarzą do pacjenta, w odróżnieniu od wielu jego "kolegów",którzy swoich pacjentów mają w ... (poważaniu). Godny polecenia w 1000%.

Godny polecenia w 1000%.

Jeden z nielicznych lekarzy w Żywcu, który nie wziął łapówki i starał się pomóc. Widać, że zależy mu na pacjencie i robi co może. Niestety nie zdołał naprawić tego co zepsuli jego koledzy ale przynajmniej się starał i to bezinteresownie

Panie Doktorze dziękuję. Za pomoc i wsparcie. Za nadzieję, za uśmiech, za dobre słowo. "Zobaczyć człowieka jest łatwo. Wystarczy otworzyć oczy. Żeby Go zauważyć trzeba patrzeć sercem. Pan to potrafi. I za to Panu dziękuję. Z poważaniem Ż.N.

Z poważaniem
Ż.N.

Wspaniały lekarz, zna się na rzeczy, lekarz z powołania, godny polecenia. :)

Wspaniały lekarz, zna się na rzeczy, lekarz z powołania, godny polecenia. :)

Wspaniały Człowiek! Doskonały Lekarz. Oby Ludzi, takich jak Pan Doktor było wśród lekarzy więcej niż obecnie. Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Ewa.

Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Ewa.

Żeby tak dobrych ludzi i wspaniałych lekarzy jak pan doktor Szymon było więcej to świat byłby cudowny... To jest tzw. "LEKARZ SZUKANY ZE ŚWIECZKĄ". Dobroć, spokój i życzliwość bije od niego. także jak najbardziej polecamy!!!

Musiałam usunąć kilka znamion ze skóry twarzy i ramion. Wciąż Bogu dziękuje, że trafiłam na tak wspaniałego Pana Doktora. Bałam się, bo lekarz rodzinny powiedział mi, że muszę spodziewać się oszpecenia twarzy bliznami po wycięciu tych zmian. Dr Wiewióra okazał się wspaniałym człowiekiem- wszystko mi wytłumaczył, uspokoił mnie. Mineło klka miesięcy od mojego zabiegu. Na twarzy nie mam śladu blizny po usunięciu tych zmian! Rzeczowy, profesjonalny, znający się na swojej pracy Człowiek- Lekarz. Polecam Go w 100%!

Rzeczowy, profesjonalny, znający się na swojej pracy Człowiek- Lekarz.
Polecam Go w 100%!