lekarz Tadeusz Bargiel

Lekarz godny polecenia, solidny, konkretny. Pozornie zimny i zdystansowany, ale jest ciepłym, miłym i opiekuńczym człowiekiem. Ma swoje zasady i lubi kiedy pacjentka przychodzi przygotowana oraz stosuje sie do jego zaleceń. Jestem pod jego opieką od 5 lat, pomógł wykaraskać mi się z problemów, które inni lekarze potraktowali jak błachostkę. Prowadzi moją kolejną ciążę. Zarówno w pierwszej jak i teraz czuję sie bezpiecznie i pewnie, wiem iż jego decyzje są podejmowane przedewszystkim dla dobra mojego i dziecka. Nie wyciąga dodatkowych pieniędzy, jak to się zdarza u innych "specjalistów" Polecam!!

Jestem wspaniałym, godnym zaufania, kompetentnym lekarzem.Od 15-tu lat leczę się u Pana doktora i jestem wdzięczna za pomoc w chorobie.

bardzo polecam, rewelacyjny specjalista, godny zaufania.

bardzo polecam, rewelacyjny specjalista, godny zaufania.

Cena obejmuje Wizyta,cytologia i usg. NIE POLECAM tego ginekologa,zmarnowal mi 2 lata mam bardzo duza nadrzerke nic mi z nia nie zrobil niemam owulacji wogole i stwierdzil ze mam pecherzyk dominujacy a tu sie okazalo ze to byl nablonek z duzej nadrzerki.Ja zamiast zajsc w ciaze to byl raka szyjki dostala przez nadrzerke.Jesli chcecie zaufanego lekarza to Jerzy Tylnicki tez w Oswiecimiu!!! Ale na T.Bargiela UWAZAJCIE i nie marnujcie pieniedzy i czasu u tego ginekologa.Jeszcze raz ODRADZAM!!!!!!

traktuje przedmiotowo, łatwo uogólnia i nie daje zadnego poczucia bezpieczeństwa czy wsparcia

Jest człowiekiem raczej chłodnym, nie wylewnym i konserwatywnym, doświadczony lekarz w średnim wieku. Znam go od dziecka, wszystkie kobiety w naszej rodzinie do niego chodzą. Uważam że jest bardzo dobrym lekarzem, można jednak odnieść wrażenie że bywa niemiły ale tylko wtedy gdy pacjentka nie stosuje się do jego zaleceń lub gdy w szpitalu w którym jest ordynatorem ustawia niesforne pielęgniarki "po kątach", pilnuje żeby wszystko było jak w zegarku. Nigdy nie spotkałam się z obojętnością z jego strony, mogę go szczerze polecić. Nie lubi prezentów... :)

GORACA POLECAM .CENA ZAWIERA Badanie ginekologiczne plus usg.

GORACA POLECAM .CENA ZAWIERA Badanie ginekologiczne plus usg.

nie polecam zniszczył mi ciąże gdyby nie lekarze z kliniki w Krakowie to nie wiem jak by się to skończyło

rewelacyjny lekarz! Widac, ze z powołania. polecam serdecznie.

rewelacyjny lekarz! Widac, ze z powołania. polecam serdecznie.