lekarz Tadeusz Bielak

Otolaryngolog

Średnia ocen:1/5

Zofia

12.11.2015

Nie polecam tego lekarza . Miałam obawy zapalenia błędnika co stwierdził inny lekarz na prywatnej wizycie . A gdy byłam na oddziale laryngologi doktor bielak nie raczył nawet zbadać ucha tylko przyswiecil latarka i stwierdził że nic się nie dzieje , i po kilku kroplówkach wypisał mnie do domu . Po tym wszystkim poszłam do innego lekarza prywatnie i on stwierdził że było zapalenie błędnika i nie było wprowadzone leczenie . Efektem tego całkowicie nie słyszę na jedno ucho i mam ciągle zawroty głowy . Byłam całkowicie sprawna a teraz mam problem by normalnie funkcjonować.
Byc może pan doktor Bielak na wizytach prywatnych jest dobry ale w szpitalu ignoruje pacjentów i takryje jak śmieci. NIE POLECAM . a osobom z takimi problemami radzę kierować się do innego specjalisty . Dziękuję .

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Otolaryngolog Nowy Sącz"?

al. Aleje Stefana Batorego 77
ul. Rokitniańczyków 10b
Centrum Medyczne "Batorego"
al. Aleje Stefana Batorego 77
Nowy Sącz
Polski Związek Głuchych Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu
ul. Stanisława Żółkiewskiego 23
Aleje Stefana Batorego 77