lekarz Tadeusz Czumiel

2,1
2,1
2,2

10.01.2013

U mojego meza wykryto guz w lewej nerce obecnie jest rozsiany w kosciach plucach watrobie czumiel zastosowal antybiotyk i za dwa miesiace do kontroli na ponowne tk stan meza jest krytyczny a ma dopiero 35 lat tak leczy grudziadzki szpital debil KURANT A JESZCZE GORSZY DEBIL CZUMIEL.

03.10.2012

Kilka lat temu przebywałem na oddziale Urologii gdzie ordynatorem był T.Czumiel Byłem świadkiem wręcz absurdalnego zachowania tego pana uważającego się za lekarza.Zdarzenie które wtedy miało miejsce zostało opisane w "GAZECIE POMORSKIEJ" Dziwię się, że poszkodowany pacjent nie zgłosił tego zdarzenia do prokuratury.

11.10.2011

nie widzi zmian zaawansowanych w pęcherzu

nie widzi zmian zaawansowanych w pęcherzu

22.08.2011

Dobry fachowiec. Krótko, konkretnie, na temat i przy okazji spojrzy na parę innych spraw. idziesz z jednym problemem to sprawdzi przy okazji podwozie faceta dokładniej. Polecam!

17.08.2011

Osobiście uważam go za dobrego lekarza, byłem na kilku wizytach i nie mogę powiedzieć złego słowa. Obawiam się że w większości wpisów (konkurencja nie śpi), a dziś brakuje takich ludzi jak dr.Czumiel

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Urolog Grudziądz"?

Tomasz Hilger

Kwidzyn
prywatny gabinet
29 Października 36
Grudziądz
NOWA WIEŚ GABINET PRYWAT.
26 pazdziernikia 36
NZOZ URO-MED