Tadeusz Czumiel

Grudziądz
53,483748618,753565

Kalendarz przyjęć
Pon17.11Wt18.11Śr19.11Czw20.11Pt21.11So22.11Nd23.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
2.05
19 opinii

U mojego meza wykryto guz w lewej nerce obecnie jest rozsiany w kosciach plucach watrobie czumiel zastosowal antybiotyk i za dwa miesiace do kontroli na ponowne tk stan meza jest krytyczny a ma dopiero 35 lat tak leczy grudziadzki szpital debil KURANT A JESZCZE GORSZY DEBIL CZUMIEL.

Kilka lat temu przebywałem na oddziale Urologii gdzie ordynatorem był T.Czumiel Byłem świadkiem wręcz absurdalnego zachowania tego pana uważającego się za lekarza.Zdarzenie które wtedy miało miejsce zostało opisane w "GAZECIE POMORSKIEJ" Dziwię się, że poszkodowany pacjent nie zgłosił tego zdarzenia do prokuratury.

nie widzi zmian zaawansowanych w pęcherzu

Dobry fachowiec. Krótko, konkretnie, na temat i przy okazji spojrzy na parę innych spraw. idziesz z jednym problemem to sprawdzi przy okazji podwozie faceta dokładniej. Polecam!

Osobiście uważam go za dobrego lekarza, byłem na kilku wizytach i nie mogę powiedzieć złego słowa. Obawiam się że w większości wpisów (konkurencja nie śpi), a dziś brakuje takich ludzi jak dr.Czumiel

Osoba powyżej specjalnie szkaluje tego lekarza. Każdy komentarz jest w tym samym tonie, a IP mimo że zmienne, niewiele się różni. Ja polecam Pana Czumiela, miałem operację urologiczną i nie mam zastrzeżeń. Jest oschły w stosunku do pacjentów, ale leczy znakomicie. Mnie wyleczył. Pozdrawiam.

Przed kilu laty lezalem w szpitalu na oddziale urologii w Grudziadzu i czekalem na operacje ktora miala sie odbyc na nastepny dzien.Bylem swiadkiem zdazenia o ktorym nie chce pisac wprost bo mogloby sie odbic negatywnie na opinii dr.Czumiela.To co sie wydazylo spowodowalo ze nie czekalem do nastepnego dnia tylko wypisalem sie na wlasne zadanie ze szpitala w Grudziadzu i zoperowano mnie w szpitalu w Bydgoszczy.Osadzam b.negatywnie dr.Czumiela.

Nieuczciwy, niekompetentny stawia dobra finansowe nad dobro pacjenta, nieprofesjonalne zachowanie. Zdecydowanie nie polecam, z dala od tego typu lekarzy.

bardzo dobry lekarz, kompetentny, konkretny, chociaż rzeczywiście średnio sympatyczny, ale lekarz ma dobrze leczyć a nie być super miły

Wspaniały lekarz. Może i powściągliwy, ale bardzo kompetentny.

ten Pan w ogóle nie powinien byc lekarzem, chyba pomylił fach, poprostu brak słów, nie polecam, a najlepiej jak najdalej

Nie polecam tego lekarza nikomu kto jest naprawde chory.Dr.Czumiel jest zarozumialy w stosunku do pacjentow i w czasie wizyty czulam od niego won alkoholu.Nie zauwazylam zeby byl pijany ale wyraznie zalatywalo od niego alkoholem.

Nie polecam tego lekarza.Bylam u tego lekarza z ojcem na badaniu prywatnym i dr.Czumiel mimo zaawansowanego raka prostaty u ojca stwierdzil ze ojciec jest zdrowy i ze nic mu nie dolega.Po ponownym zbadaniu u innego lekarza urologa wykryto raka prostaty lecz zaawansowane stadium nie pozwolilo na jego wyleczenie.Dlatego nie polecam tego lekarza.

Nie polecam tego lekarza nikomu, nawet najwiekrzemu wrogowi.Dr. Czumiel jest ordynarny w stosuku do pacjetow.Zdecydowanie za drogi i do tego niekompetetny.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza,jest nie kompetentny i ordynarny do chorych.

Jest niezdecydowany,nieuprzejmy,nie wzbudza zaufania u pacjenta.

Lekarz Czumiel Tadeusz jest nie uprzejmy do pacjentow i nie wzbudza zaufania u pacjenta.

Nie zdecydowany,nie kompetentny,nie uprzejmy.

Niekompetentny,nie uczciwy i bardzo zarozumialy w stosunku do pacjenta.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny