dr n. med. Tadeusz Dzielski

Wspaniały lekarz, podejście do pacjenta wzorowe, zawsze ma czas żeby wszystko dokładnie przekazać pacjentowi. Bardzo dobry diagnosta. W dzisiejszych czasach mało jest lekarzy o takim podejściu do pacjenta. Zawsze polecam swoim znajomym i rodzinie dr Dzielskiego i jeszcze nikt się nie zawiódł.

Zapisując się na wizytę u Pana doktora znałem już opinie o nim. Mimo wszystko zostałem bardzo mile zaskoczony profesjonalizmem i podejściem do pacjenta. Empatię i wyrozumiałość do pacjenta widać na każdym kroku i słychać w każdym słowie. Władysław.

Władysław.

Świetny lekarz, specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Wspaniały człowiek o ogromnym sercu dla pacjenta. Bezinteresowny, mądry, godny polecenia.

Bezinteresowny, mądry, godny polecenia.

Lekarz z powołania, profesjonalista, do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, ma ogromny zasób wiedzy i doświadczenie. Wyjątkowy człowiek, lekarz.

Dziś rzadko spotyka się takich lekarzy ,godny polecenia. Uprzejmy ,miły posiada ogromny bagaż wiedzy.

super lekarz uprzejmy miły kompetentny super fachowiec i lekarz z powołania

super lekarz uprzejmy miły kompetentny super fachowiec i lekarz z powołania