dr n. med. Tadeusz Kirzyński

2,4
2,9
2,4
2,5

Jak czytam opinie Pań zastanawiam się czy znałyśmy tego samego człowieka . Owszem nie zawsze "siedział przy biurku w trakcie rozbierania się pacjentki" - ale to nie kwestia zainteresowania/podejżenia tylko zwykłej gotowości do pracy.... człowiek z takim doświadczeniem i stażem i takie domysły ???? - żenujące są niektóre opinie ... ale mam świadomość że niektóre kobiety dowartościowują się szukając intrygi w mężczyznach. Przykro mi. Doktor był najwspanialszym człowiekiem i specjalistą jakiego znam. Był osobą, która potrafiła pocieszyć, doradzić, rozbawić i pomóc nawet będąc po za godzinami pracy (kontakt SMS i ...

Jak czytam opinie Pań zastanawiam się czy znałyśmy tego samego człowieka .

Doktor był najwspanialszym człowiekiem i specjalistą jakiego znam. Był osobą, która potrafiła pocieszyć, doradzić, rozbawić i pomóc nawet będąc po za godzinami pracy (kontakt SMS i telefon w razie "obaw", wyników badań- to tak wiele dla Pacjenta) .

Śmierć Doktora to ogromna strata...

Niemiły, nie zainteresowany badaniami, pacjentka czuje się niekomfortowo. Wypytuje o prywatne szczegóły z życia, nie przepisuje leków czy badań nawet jeśli są ku temu przesłanki w postaci wyników wcześniejszych badań. Bardzo nie przyjemne doświadczenie. Odradzam!

Z pozoru wszystko dobrze. Ale przed badaniem lekarz powiedział, żeby się rozebrać, stanął obok mnie i czekał zamiast siedzieć przy biurku. Po czym już po fakcie stwierdził, że na końcu gabinetu są spódniczki. Niekomfortowo się czułam bo widziałam jak się obejrzał po tym jak poszłam. Na szczęście miałam zakryte pośladki dłuższą bluzką. Wiedział, że jestem w ciąży więc tym bardziej mógł sobie darować. Niestety za późno zorientowałam się, że nie nałożył rękawiczek. Już rozpoczął badanie. Trwało krótko i wszystko było w normie więc, nie chciałam zaczynać rozmowy, że taka sytuacja ...

Z pozoru wszystko dobrze.
Niestety za późno zorientowałam się, że nie nałożył rękawiczek. Już rozpoczął badanie. Trwało krótko i wszystko było w normie więc, nie chciałam zaczynać rozmowy, że taka sytuacja jest niedopuszczalna. Nie umył rąk tylko od razu usiadł do komputera i opisał wynik. Bardzo miły i uprzejmy, ale brak rękawiczek i nieumycie rąk było słabe. Mogłam mieć np. infekcje czy być brudna.

Najgorsza wizyta w moim życiu. Brak miejsca na rozebranie - centralnie przed jego biurkiem ! Pod fotelem do badań zakrwawione tampony. Nie pyta o samopoczucie tylko wypytuje o życie prywatne. Mało delikatny - nic nie mówi co robi. Odradzam - pare godzin dochodziłam do siebie po wizycie.

Pierwszy raz widziałam aby lekarz robił usg w 1 minutę. Pacjentki nie musiały się rozbierać tylko lekko opuścić bieliznę. Nie polecam. Lekarz nie umiał postawić djagnozy, radził aby nie przyjmować hormonów, nie zminiał podkładów po poprzednich pacjentkach. Žle zrobił usg, powiedział ze nie ma jajnika, który oczywiście jest. Jestem zdumiona, że tacy lekarze jeszcze pracują. Nigdy już nie skorzystam z wizyty u tego lekarza. Szkoda, że nie można dać oceny zero

Cierpliwy, delikatny, bardzo sympatyczny z poczuciem humoru. Wszystko sprawdza bardzo skrupulatnie, o wszystkim informuje pacjentkę i odpowiada na każde pytanie. Profesjonalista w każdym calu, a przede wszystkim człowiek z klasą! Wspaniały lekarz.

Wspaniały lekarz.

Odradzam. Po przeprowadzce z innego miasta poszłam przepisać recepty na tabletki, które biorę od kilka lat w związku z policystycznymi jajnikami. Lekarz był bardzo niemiły, udzielił mi wykładu, że to są leki REFUNDOWANE więc nie można ich sobie brać dla rozrywki i w ogóle to powinnam mieć zaświadczenie od dermatologa, że tylko takie proszki podziałają na moją cerę i żadne inne, co jest absolutną bzdurą - dermatolog lata temu skierował mnie do ginekologa a ten na badanie hormonalne po czym stwierdzono policystyczne jajniki i dobrano leki. Później lekarz arogancko spytał skąd brałam wcześniej recepty i czemu twierdzę, że miałam cytologię rok temu skoro on w systemie nic nie ma. Po wyjaśnieniu, że nie wiem co on ma w systemie, ale poprzednie recepty miałam z luxmedu w poprzednim miejscu zamieszkania dopiero zorientował się, czemu nie ma mojej historii leczenia. Podsumowując bardzo niska kompetencja, udzielanie niepoprawnych informacji i niska kultura osobista.

Witam. Nie polecam nikomu. Byłam u niego po skierowanie na bardzo ważne badanie stwierdzające niepłodność. Poszłam do niego z wynikami poprzednich badań na podstawie których powinien dac mi to skierowanie, lecz pan dr. nie miał czasu na to aby do tych wyników zajrzec. Około rok temu byłam tez u niego z bólami brzucha i krwotokami gdzie nawet nie badając mnie kazał mi przyjmować tramal (bardzo silny lek przeciwbólowy) który nie zachamował w ogóle krwawień tylko je jeszcze zwiększył w wyniku czego miałam anemię... szczerze mówiąc on nie nadaje sie nawet na weterynarza a już nie mowa o leczeniu ludzi NIE POLECAM NIKOMU

bylam u tego lekarza już dwukrotnie, potwierdzam, ze jest bardzo sympatyczny i potrafi rozluznic atmosferę, ale do leczenia to on się nie nadaje. kazda wizyta 2 minutowa, zadnych badan, recepta i do widzenia. dziś ide do niego po raz kolejny, możliwe ze ostatni, mam wahania hormonow i jeśli nic nie doradzi, ani nie skieruje mnie na badania krwi to podziekuje mu za wspolprace.

Ja prowadzilam swoja ciaze u dr.Kirzyńskiego i bylam z niego zadowolona w stu procentach ! az zaluje ze opuscil przychodnie na obozowej. uwazam ze jest godny polecenia i takich lekarzy rzadko kiedy mozna spotkac w panstwowych przychodniach.