Tadeusz Kozak

Byłam na wizycie w przychodni na Kochanowskiego u Dr Kozaka z niepokojącym wynikiem usg, mimo ze wobec aktualnego badania obrazowego dodatkowe badanie ginekologiczne było zbedne, lekarz powiedział, że nie da zalecen bez badania ginekologicznego, podczas badania wykonał bez uprzedzenia test manualny ktory okazał sie bolesny, po badaniu mialam powikłania. Lekarz odmówił zlecenia badań o które prosiłam bo jak powiedział on ma inne procedury ktore okazaly sie wazniejsze od potrzeb pacjtki. Bylam u tego lekarza, bo polecila mi go pacjentka z tej przychodni, widac doktor wybiorczo do niektorych ma dobre podejscie a dla innych jest jak urzednik przychodni nfz

Miły. Spokojny. Konkretny i rzeczowy lekarz, bez problemu wystawia skierowania i wysyła na dodatkowe badania. Uprzejmy i kontaktowy. Polecam.

Dr. Kozak prowadził moją ciążę. Dokładny i profesjonalny lekarz, empatyczny, uprzejmy i troskliwy. Urodziłam zdrową dziewczynkę, 3730 gram.

Po obejrzeniu badań mojej matki odesłał ją do domu z rakiem piersi mówiąc zeby przyszla za rok bo nic jej nie jest, gdy poszła do innego lekarza natychmiast została wysłana do szpitala i po 3 dniach miała operacje. Teraz jesteśmy w trakcie leczenia chemią. Pozdrawiam najgorszego ginekologa w warszawie.

Zdecydowanie nie polecam. Odmówił wystawienie na mammografię twierdząc, że to nie w jego kompetencjach, bo on zajmuje się profilaktyką!!!! a nie zmianami nowotworowymi! tym samym bezpośrednio wpływa na pogorszenia stanu pacjenta i narażenie zdrowia. jestem oburzona postawą tego lekarza!

niedokładny. nie polecam przy poważniejszych problemach

niedokładny. nie polecam przy poważniejszych problemach

Doktor Kozak to bardzo miły i uprzejmy lekarz, wzbudzający zaufanie, zajął się moim problemem bardzo dokładnie, wysłuchał i doradził. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Ma bardzo ciepły stosunek do pacjenta.

Znam Pana doktora od kilku lat, często bywam w poradni, na zapisanych wizytach i takich "muszę dzisiaj". Nigdy nie odmówił przyjęcia, chociaż czasem trzeba zaczekać na wolną chwilę. Opinia moja pokrywa się z opinią pań oczekujących na wizytę- to dobry, miły i kompetentny lekarz. Bardzo polecam

Dr. Kozaka znam od kilku lat, to naprawdę dobry lekarz. Trochę trudno ostatnio dostać się do niego, bo przyjmuje na Ochocie tylko trzy dni w tygodniu, ale jak potrzeba, zawsze przyjmie poza zapisem. Dużo kobiet w ciąży leczy się u niego. Jest według mnie bardzo dobrym lekarzem, dba o regularne badania, miły i troskliwy. Bardzo polecam.

Dr Kozak przyjmuje na Ochocie w pon. 13:00 - 18:30 we wtorki: 08:00 - 14:00 w środy 12:00 - 18:30 w czwartki 08:00-14:00 Ani razu nie miałam problemu aby sie do niego zapisac. Jest b.rzeczowy. Jak jest zmęczony - małomówny. Trochę leczył mój stan zapalny po omacku. Za którymś razem się udało, ale doszło