dr n. med. Tadeusz Łątkowski

Pan Doktor Łątkowski świetnie radzi sobie w swojej praktyce, jest dobrym profesjonalistą;) Oby z nami, kobietami, współpracował jak najdłużej!!!

Bardzo przyjazny człowiek, ma bardzo dobre podejście do pacjentek, co moim zdaniem jest bardzo ważną cechą ginekologa. Zna się na swojej profesji. Do obecnego czasu odwiedziłam już 3 ginekologów, lecz żaden z nich nie okazał się tak profesjonalny i przyjemny jak dr Łątkowski. Polecam:)

Polecam:)

Moim zdaniem kobieta która była z córka na wizycie u pana doktora jest zbyt przewrażliwiona. Bo lekarz jest naprawde SUPER miałam problemy zdrowotne i mnie wyleczył doradził bardzo dobre tabletki antykoncepcyjne wogule po nich nie tyje. Polecam

swietny lekarz cala moja rodzina do niego chodzi znaczy sie wszystkie kobiety

swietny lekarz cala moja rodzina do niego chodzi znaczy sie wszystkie kobiety

ja rowniez jestem niezadowolona z wizyty u pana Klasickiego, otóz w zeszłym roku byłam na badzaniu cytologicznym z racji tego, ze ukonczylam 25 lat i powiem szczerzea ze jestem zawiedziona nie potrafil wyjasnic mi wyniku z testu. porazka

otoz bylem u niego na wizycie prywatnej jak to mi corka stwierdzila podczas badania ginekologicznego powiedzial jej ze on sam nie wie co jej dolega ,nie pobral wymazu zadnych badan nie dokonal ,po wczorajszej wizycie u niego corka dzis wila sie z bolu pojechalismy do innego lekarza ,stwierdzil -ostre zapalenie sromu i od razu szpital ,pojechalismy do szpitala w klodzku przyjeto nas cieplo pani doktor dzieco zbadala podali leki oraz srodki przeciwbolowe wieczorem bylem odwiedzic dziecko i widze ogromna poprawe jej stanu zdrowia .ostrzegam pana lątkowskiego z bystrzycy kl omijajcie z daleka ,powinien mu ktos odebrac prawo do uprawiania praktyk lekarskich ,slyszalem pare innych opini o nim od znajomych dzis nie tylko moja corke tak zalatwil ,.....pozdrawiam artur

jest godny zaufania i zawsze znajdzie czas nawet w soboty polecam

jest godny zaufania i zawsze znajdzie czas nawet w soboty polecam

ten pan pomylił profesję...odradzam.....powinien odpowiadac przed sądem...

ten pan pomylił profesję...odradzam.....powinien odpowiadac przed sądem...

Pan Doktor jest naprawdę godny zaufania. Wyleczył moją długoletnią dolegliwość. W tej chwili prowadzi moja ciążę. W tym zawodzie bardzo ważna jest kompetencja ale także odpowiednie podejście do pacjenta.

Miałam w 1994r. bardzo poważny problem zdrowotny.Od razu rozpoznał się na chorobie.skierował na operację.Jest to lekarz z doświadczeniem i bardzo grzeczny,miły dla pacjentki.Myślę,że takich nam ludzi potrzeba bo to jest bardzo delikatna i krępująca dziedzina medycyny.Pozdrawienia dla niego Jola.