lekarz Tadeusz Lenard

Ortopeda, Traumatolog

2,9
2,7

Pan Doktor jest bardzo niemiły, Wydarl się na mnie, wyrzucul i zamknąl mi drzwi przed nosem. A jak poszłam zapytać to powiedział " O co chodzi bo nie ma czasu ". Nie polecam omijać z daleka. Trzeba mieć Trochę serca i współczucia dla drugiego człowieka 😞

Bardzo dobry lekarz jestem pod jego opieką po uszkodzeni chrząstki i usunięciu torbieli na kolanie .Bardzo polecam .

Bardzo kompetentny pan doktor, polecam. Jestem pod jego opieką ze złamaną ręką i nie mam mu nic do zarzucenia

Bardzo dobry Lekarz Ma najwięcej pacjentow w przychodni.To źe malo mowi nie znaczy x e jest zły. Znacie kawal oKROWIE co ryczy a malo mleka daje.

Nie polecam 2lata wizyt w plecy. poszłam do innego lekarza po jednej wizycie zdiagnozował.

jest doświadczonym lekarzem wielokrotnie leczyłem urazy u niego bez uwag a jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził

Pan Doktor operował mi kolano.Obiecał, że zrobi to metodą laparoskopową.Wszystkim tak obiecuje i tak zaczyna ale zawsze kończy ,,tradycyjnie''.Zaczęło się od tego ,że Pan Doktor zapomniał chyba o zabiegu .Ja leżę znieczulony w kręgosłup na sali operacyjnej a doktora nie ma.Po kilku telefonach wpada na salę ,pot się z niego leje i przystępuje do zabiegu.Skończyło się to tym ,że przeszedłem kilka punkcji kolana, z chodzeniem mam wielkie problemy szczególnie po schodach a kolano wymaga ponownego zabiegu.delikatnie mówiąc raczej nie polecam.

Witam ten lekarz robił mi zabieg kolana.na sali operacyjnej cały się trząsłem z zimna nawet nie kazał mnie nakryć jakimś prześcieradłem,których tam była masa.po wyjściu ze szpitala wizyta u tego pana w przychodni.kolano się nie goi na stole leżały jakieś kombinerki,które mdz.szwy włożył mi w kolano,myślałem,że zemdleję z bólu,nastepnie włożył mi w kolano kawałek gumowej rekawiczki.może i tak trzeba było,ale on ani tych kombinerek,ani rękawiczki nie umył nawet zwykłym spirytusem.na dodatek zardzewiałymi nożyczkami przeciął rękawice.zwierzęta moim zdaniem są opatrywane bardziej sterylnie.Za niecały tydzień miałem drugą operację(poprawkę)przeprowadził ją lekarz KOS(specjalista najwyższej klasy) teraz jest ok.

ten lekarz pracuje w zamojskim pogotowiu jak to mozliwe ze jezdzi on w karetce S dawnej R. przecioerz to jest karetka specjalistyczna z lekarzem kardiologiem lub lekarzem specjlaista med. ratunkowej, doktor nie umie intubowac przywiozl nam pacjent na SOR ktory byl nie przytomny i powiedzial ze stracil przytomnosc na podjezdzie dla karetek. popelniono ogromny blad obsadzajac go w zespole S,R.

jak ktos chce miec zle zlozone kosci zaifekowane gronkowcem to polecamy - 4 pajetow zZamoscia . Robi krzywde ludiom za pieniadze NFZ czyli tych korzy placa podatki ;jest slabym fachowcem \Pacjeci ktorych udawal ze leczy \