lekarz Tadeusz Nagibauer

Psychiatra, Neurolog

2,7

Okropne podejście do pacjenta, arogancja i niezadowolenie ze swojej pracy. ODRADZAM! Postawa niemiła, bez szacunku i bez chęci pomocy. Dodzwonić się graniczy z cudem a każe umawiać się telefonicznie. Szkoda nerwów.

Doktor Nagibauer to wspaniały lekarz który od razu postawił dobrą diagnozę i zastosował odpowiednie leczenie które bardzo mi pomogło

Kto tylko może unikać tego Pana z daleka. Zacząłem rozmowę od swoich dolegliwości związanych z brakiem czucia w nogach i mrowieniu rąk, niechcący powiedziałem że 7 lat temu byłem prywatnie u neurologa i jak się okazało był to mój błąd. Lekarz wpadł w furię wyrwał moje skierowanie które to już miał przypięte spinaczem do kartoteki i rzucił w moim kierunku wykrzykując: jak chodzi Pan prywatnie to proszę sobie to zabrać i wyjść z gabinetu. Przyznam się szczerze że z tak aroganckim lekarzem to jeszcze się nie spotkałem, więc odradzam wizyty ...

Kto tylko może unikać tego Pana z daleka.
jak chodzi Pan prywatnie to proszę sobie to zabrać i wyjść z gabinetu.
Przyznam się szczerze że z tak aroganckim lekarzem to jeszcze się nie spotkałem, więc odradzam wizyty u tego Pana.

Lekarz z powołania wydaje się chaotyczny ale bardzo trafnie postawi diagnoze leki przepisuje ktore zaraz pomagają godny polecenia

BARDZO DOBRY LEKARZ JUŻ NA PIERWSZEJ WIZYCIE POTRAFI POSTAWIĆ DIAGNOZE LEKI PRZEPISUJE KTÓRE ZARAZ POMAGAJĄ GODNY POLECENIA!!!