dr Tadeusz Osoliński

2,4
2,6
2,4
2,7

Przyznam się: Jestem zdumiony serią tych niepochlebnych, lub wprost negatywnych, zgromadzonych dotąd (2023.08.21.) opinii! Z wiedzy zawodowej, medycznej, pana doktora, jego uczciwości i kompetencji, determinacji w dziele pomocy, korzystałem już ponad dwa miesiące temu. Wszystko na poziomie, nie waham się powiedzieć, zasługującym na najwyższe uznanie i głęboką wdzięczność! Nie przesadzam! To gość, który nie tylko potrafi postawić trafną diagnozę , nie tylko wie jaką terapię należy zastosować, ale i umie, i chce służyć choremu pomocą. Realną pomocą. Bez wątpienia dobro pacjenta, jest dla niego najważniejsze. Ja, niżej podpisany, zawdzięczam Panu ...

Wszystko na poziomie, nie waham się powiedzieć, zasługującym na najwyższe uznanie i głęboką wdzięczność! Nie przesadzam! To gość, który nie tylko potrafi postawić trafną diagnozę , nie tylko wie jaką terapię należy zastosować, ale i umie, i chce służyć choremu pomocą. Realną pomocą. Bez wątpienia dobro pacjenta, jest dla niego najważniejsze. Ja, niżej podpisany, zawdzięczam Panu Doktorowi bardzo, bardzo dużo!
Owszem, ma w sobie pan Doktor Tadeusz O. i coś, podobnie jak jego śp. ojciec dr Stanisław Ossoliński (którego miałem przed laty zaszczyt poznać), coś z lekarza wojskowego Nie traci wiele czasu na wyjaśnienia (dyletantom) kwestii stricte medycznych. Na wyszukaną uprzejmość, na delikatne, "czułe" obejście - także nie. Może to i dla kogoś poważny minus? Być może. Dla mnie najważniejsze, że Gość potrafi i chce pomóc. I pomaga! A czyni to z wielką ofiarnością i oddaniem.

Z serdecznym podziękowaniem,
Z z serdeczną wdzięcznością,

Jan M. Duplaga

Trafiłem do tego lekarza z polecenia ale bardzo żałuję. Brak słów pacjent traktowany jak śmieć. Ta pani w gabinecie nie powinna być obecna przy takim badaniu bez żadnego parawanu. Zresztą jej zachowanie jest okropne. Zastanówcie się przed wizytą u tego lekarza.

Ja również nie polecam tego lekarza , podejście do pacjenta zerowe, USG jeszcze dobrze się nie położyłam już było skończone. Pani która tam jest , tak naprawdę nie wiem kim jest i co tam robi ale wtrącała się w każdą wypowiedz pacjenta czyli moją , po za tym jest cos takiego jak tajemnica lekarska . Jeszcze u żadnego lekarza nie byłam tak krótko bo zaledwie 3 minuty , nie wiem czy po takim czasie można coś wyciągnąć od pacjenta nie mówiąc o tym z czym przychodzi . Następna rzecz to same USG , sprzęt w ogóle o bardzo niskiej rozdzielczości jakiś przenośny który nie daje dobrego obrazu dolegliwości jakie pacjent ma. Jednym słowem zero empatii do pacjenta a radyjko w poczekalni mówi wszystko za siebie ......

Panie doktorze to do pana piszę, wiem że pan tą opinie usunie,ale chciałabym aby pan wiedział że doskonałym lekarzem pan nie jest ,nie potrafił pan pomóc mojemu tacie pomimo że skarżył się że ma duszności szybko się męczył,skarżył się na drętwienie że miał zimne nogi , czyli już nie miał krążenia krwi ,po prostu miał 10000 dimerów wiem że pan rozumie o co mi chodzi , gdy trafił do szpitala to podawano mu heperynę przez tydzień wszyscy lekarze z którymi miał doczynienie twierdzili że nie miał po zabiegach podanego leku na rozrzedzenie krwi .ZMARŁ - ZATOR PŁUC .miał skrzepy w tętnicach płucnych . JAK MOŻNA BYŁO NIE PRZEPISAĆ żadnego leku NIE WIEM MOŻE PAN ZAPOMNIAŁ ?? ??? och ten pośpiech PROSZĘ..aby pan lecząc innych i prowadząc zabiegi np. kamienie ,prostata,nie zapominał się O RECEPTACH .I w moim imieniu ,mojej mamy,proszę aby się pan zatrzymał i wysłuchał chorego i rodziny chorego' bo każdy chce jak najlepiej aby nikt nie cierpiał .patrząc na pana gdy odwiedzałam tatę zawsze się pan śpieszył ,..pierwszy zabieg miał w lipcu drugi w sierpniu a we wrześniu straciliśmy go .świadomy do końca cichy ,spokojny, rozmawialiśmy z nim ,ale nigdy złego słowa nie powiedział o lekarzach .proszę o modlitwę .bo teraz już tylko tak mu możemy pomóc.jeśli uraziłam, lub obraziłam przepraszam. w swoim i Jego imieniu WYBACZAM.

Nie polecam tego lekarza!!!!!! kilka powodów dlaczego: 1. sposób rejestracji( katastrofa jak z ery kamienia łupanego trzeba zapisywać się na jakąś chorą listę, według której później przyjmuje jak lista zginie to wolna amerykanka. Nigdy nie wiadomo o której Cię przyjmie. Sory ale prywatna wizyta a sposób traktowania jak na nfz, płacisz za wizytę a w poczekalni musisz spędzić niejednokrotnie 4h ŻENADA!!!!!!!!!!!!!!!!!, 2.Siedzi z jakąś zmanierowaną panią za biurkiem przy której bez żadnego parawanu zagląda Ci do d....., no brak słów, 3. Brak jakiejkolwiek rozmowy paragon, recepta, na stół i wyjazd ...

Nie polecam tego lekarza!!!!!! kilka powodów dlaczego:
3. Brak jakiejkolwiek rozmowy paragon, recepta, na stół i wyjazd następny proszę,
4. 3 miesiące zażywania leków i co?.. i nic zapalenie gruczołu krokowego jak było tak jest: wydaje mi się, że nawet się pogorszyło.
Szkoda, że tacy ludzie mają na tyle tupetu żeby nazywać się lekarzami!!!!!!!!!!!!

Mało czasu poświęca pacjentowi. Wszystko na szybko nie daje wskazówek co dalej trzeba od niego to wyciągać. Gdyby nie internet to pewnie dalej g bym wiedział.

Bardzo celne diagnozy, bardzo uczciwe podejście do pacjenta, trochę szorstkie, ale konkretne. Jedyny minus to taki, ze na pierwszej wizycie straszy rakiem, żeby po badaniach wykluczyć te chorobę... Trochę dziwne podejście, bo można się za bardzo zestresować. Tylko dlatego ta jedna gwiazdka mniej. Ale ogólnie to bardzo dobry lekarz.

Kompletny brak jakiejkolwiek rozmowy z pacjentem. Wizyta trwa średnio 4-6 min. Ludzie i tak się pchają więc po co tracić czas na zbędne wyjaśnienia, wywiad, czy jakiekolwiek zajmujące czas czynności. Najdłuższa procedura to wpisywanie danych do komputera kiedy to odbywa się rozmowa. Trudno mi oceniać kompetencje - pewnie i facet ma doświadczenie ale takie rutynowe i lekceważące podejście do pacjenta to już nie z tej epoki. W gabinecie zimno, i brak nawet parawanu za którym odbywało by się badanie poza polem widzenia zblazowanej i najwyraźniej znudzonej rutyną pani asystentki. Ogólnie - brak słów żeby oddać brak klasy i lekceważenie. Zdawkowe komendy i na koniec recepta, paragon (dosłownie) rzucony na stół i następny wchodzić.

Świetny lekarz,absolutnie bezinteresowny,grzeczny,bardzo skromny.według mnie - wzór do naśladowania.

Byłem u tego lekarza za namową kolegów ale nie jestem do końca zadowolony z leczenia. Myślałem że będzie lepiej i mi pomoże z leczeniem przerostu gruczołu krokowego !