dr n. med. Tadeusz Pasierbiński

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Bez znaczenia czy przyjmuje prywatnie czy z NFZ - zawsze zachowuje pełen profesjonalizm.

Najlepszy lekarz- ginekolog z którym miałam styczność. Profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Prowadzenie ciąży na najwyższym poziomi. Polecam!

Witam, Miała z Panem dr dwie sytuacje w jednej jako jewdyny z nielicznych znalazł mi guz na jajniku wszystko skonczylo sie pomyslnie, druga sytuacja jakis czas pozniej ciaza dr stwierdzil jednoznacznie ze jest ona obumarła kazał czekać na wyrok (poronienmie)nie dając żednych szans. Kiedy po tygodniu przyszlam po tabletki wczesnoporonne (ze wzgledu na brak wystąpienia krwawienia) stwierdził po wykonanym USG ze jednak zarodek jest i bije serce. Nie mam pojecia jak mozna az tak sie pomylic bedac specjalista w tej dziedzinie!! natychmiast umowilam sie do innego lekarza ktory sprawnie przeprowadził badanie i faktycznie potwierdził ciąze oraz znalazł krwiaka (którego dr psierbiński oczywiscie nie widział). samą tą "hustawke" przeżyłam bardzo i nie poleciłabym tego lekarza. decyzje oczywiscie zostawiam Państwu. pozdrawiam

Dobrze, że są tacy specjaliści.Pan doktor zdecydowanie wzbudza zaufanie jest konkretny i bardzo uprzejmy. Podstawową zaletą jest kultura lekarska, którą niestety ciężko znaleźć w przychodniach i szpitalach.

Jedyny minus to taki, że na każdej wizycie pyta kiedy była ostatnia miesiączka ( chociaż pięć dni wcześniej jak byłam to zapisywał datę) a na moje pytanie jak długo muszę brać hormony zapytał, a na jakie schorzenie je biorę, poza tym bardzo dobry lekarz , polecam!!

Bardzo miły, profesjonalny lekarz, nastawiony na dobro pacjenta, rzeczowy, konkretny, kompetentny w 100 %

Zła diagnoza , 1,5 miesiaca leczenia bez poprawy . Zmieniłam lekarza - inny dobry lekarz wykonał wymaz na pierwszej wizycie .Wyniki bakteriologiczne były podstawą do zastosowania prawidłowego leczenia, niestety nie przez dr Pasierbińskiego . Dr Pasierbiński widząc wyniki z bakteriologii nie podjął właściwego leczenia ( leczyłam się już u dobrego lekarza, ale poszłam sprawdzić czy będzie mógł wyleczyć widząc wyniki - NIE MÓGŁ) .Skutki "leczenia: przez dr. Pasierbińskiego - nadwrażliwy pęcherz moczowy ,mnóstwo stresu i bólu.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Jedyny minus to taki że odbiera telefony firm farmaceutycznych podczas badania pacjentki. Wizyta u takiej specjalizacji lekarzy nie należy do przyjemności i dlatego też zaznaczyłam "3" w kilku ocenach, poza tym lekarz godny polecenia.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz.

Miałam problemy z zajściem w ciąże i wizyta u niego i sukces:) podobnie miały inne moje koleżanki i też teraz cieszą sie z potomstwa:)

Takiego lekarza to ze świecą szukać. Polecam wszystkim

Takiego lekarza to ze świecą szukać. Polecam wszystkim