lekarz Tadeusz Sowa

2,9
2,9
2,2
2,5

Odradzam Pana Doktora Sowę. Jest bardzo nieuprzejmy i nie nadaje się do dzieci. Nakrzyczał na córkę, która jest dzieckiem lekkowym i odmówił zbadania jej, ponieważ musiałby poświęcić jej więcej czasu niż innym. Córkę od dwóch miesięcy bardzo boli głowa. Wszystkie badania już zrobiliśmy i byłyśmy u zalecanych specjistów. Został tylko okulista i właśnie Pan Doktor odmówił nam pomocy, co jest niezgodne z przysięgą Hipokratesa. Pan Doktor nie nadaje się do żadnych dzieci nie tylko tych z zaburzeniami.

Nie polecam doktora Sowy. Byłam u niego na badaniu. Pytał w jakim szkle widzę lepiej - normalne badanie. Ale kiedy na koniec pokazał mi jak będę widzieć w rezultacie badań - nie potrafiłam wiele przeczytać. Ciągle myliło mi się E z B i 8. A reszty liter też nie widziałam dokładnie. Doktor powiedział, że szkła będą ciut inne niż te co teraz mam jako efekt końcowy (więc po co kazał mi czytać na tych skoro dobrał mi inne?) i wypisał szkła dużo mocniejsze niż te co nosiłam do tej pory. Dodał mi na oba oczy cylinder oraz powiększył sporo podstawową wadę, do tego zmienił sporo osie. Kiedy wyrobiłam szkła nie widziałam NIC. Wszystko było jakbym była pijana - rozmazane, rozlane, wypukłe, krzywe. Poszłam z tym do doktora mówiąc mu, że wypisał mi te same złe okulary w jakich mówiłam mu, że nic nie widzę. Kazał mi iść do domu bo ma komplet pacjentów i nie ma czasu na głupoty, a skoro nie potrafię sobie dobrać okularów to nie jego problem bo on zawsze sprawdza 100 razy zanim wypisze szkła. Po tym incydencie gdy opowiedziałam w rodzinie jak mnie potraktował okazało się, że paru innym osobom także tak namieszał. Tacie popsuł szkła za prawie 2000 zł. Zmieniając mu osie o 20 stopni bo mu się "pomyliło".

Co to za czlowiek! na chorobe typu Jaskra,zadal glupie pytanie po co komplet badan ktore zreszta juz mialam zrobione i zlecone od innego doktora.zero uprzejmosci do tego.nie polecam nikomu kto chce jeszcze cos widziec na oczy

Dr Sowa jest moim okulistą od dzieciństwa (czyli od ponad 15 lat). Zawsze cechował się wysoką uprzejmością, dokładnie dobierał ostrość szkieł i bez dodatkowych pytań, wszystko dokładnie wyjaśniał. Przez te wszystkie lata nawet do głowy mi nie przyszło, żeby zmienić okulistę. Szczerze polecam.

Jakiś dramat. I ten facet ślubował pomoc chorym? Szok. Na informację od pacjenta, że ma coś wbite w oko (sic!) odpowiedź tego pana - "bardzo mi przykro, proszę próbować gdzie indziej. Ja mam komplet pacjentów". Polecam od razu szukać gdzie indziej pomocy!

Do dzisiejszej wizyty miałam o nim bardzo dobre zdanie.Moja wizyta była wizytą na NFZ,po badaniu poprosiłam o zaświadczenie potwierdzające pogorszenie wady wzroku, zażądał za nie 30zł.Nie otrzymałam żadnego paragonu,kwitka ani nic,a owo zaświadczenie wypisał na jakiejś ulotce, nawet nie zadbał o to żeby mieć wzór druku takiego zaświadczenia. Wstyd!!!

Dr jest osobą kompetentną, wykazującą się ogromną wiedzą. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest potrzeba. Przez profesjonalne podejście do swojej pracy wzbudza zaufanie. Potrafi zrozumiale wytłumaczyć chorobę i postępowanie leczenia. Zastosowanie się do wszystkich wskazówek udzielonych podczas wizyty sprawia, iż możemy być pewni efektów (wyleczenia). Jest to najlepszy specjalista w Legnicy

Widać, że zna się na tym co robi ale zdarza się, że jest po prostu niemiły

Widać, że zna się na tym co robi ale zdarza się, że jest po prostu niemiły

Konkretny,fachowy specjalista dobrze dobrane okulary wykonane u Pana Szkiełko noszę już trzy lata i jestem zadowolona gorąco polecam chyba że ktoś lubi eksperymentować ze wzrokiem to polecam, białą laskę

Doktor okłamał mnie, że zniżka na okulary jest tylko po podbiciu zlecenia na okulary w NFZ, a rzeczywistości przysługuje zawsze jesli ma się zlecenie od Lekarza który ma podpisaną umowę z NFZ (nie poinformował, że zniżka to tylko marne 8 zł) "Polecił" zaprzyjaźnionego optyka i tym sposobem straciłam - PRZEPŁACIŁAM 100 zł!!! Te same oprawki znalazłam w innym salonie za 100 zł mniej... :( Jestem bardzo rozczarowana. Nie polecam zdecydowanie tego lekarza.