dr n. med. Tadeusz Stępień

2,5

Byłem kiedyś u tego lekarzyny,zakropił mi oczy,kazał wyjść na poczekalnię,wrócić,powiedział,że nie moze teraz nic zrobić,stwierdzić(?) bo mam zakropione oczy(?!),skasował 100 zł i kazał przyjść za dwa tyg(no jakżeby inaczej),to ma byc lekarz,to ma być leczenie czy kpina i robienie z kogoś debila? !

Witam. Polecam bardzo tego lekarza. Miałam kiedyś zajęcia z fizyki medycznej z dr Stępniem i jestem pełna podziwu jego wiedzy i doświadczenia z zakresu okulistyki.

Witam. Polecam bardzo tego lekarza.
Miałam kiedyś zajęcia z fizyki medycznej
z dr Stępniem i jestem pełna podziwu
jego wiedzy i doświadczenia z zakresu okulistyki.

Bada bez urządzeń - tablica i stare książki /o komputerze chyba nie wie/ a diagnozę stawia na podstawie tego czego dowie się od pacjenta. Jest apodyktyczny i daje odczuć pacjentowi,że go nie lubi i że nie lubi chyba też swojej pracy. W jednej chwili niszczy pacjentowi życie pozbawiając go prawa do pracy i odsyła do sądu. Co zresztą mam zamiar zrobić. Dwa lata szukałam pracy. Jestem zdrowa. Moja wada / mam ją od urodzenia - a mam już 55 lat/nie utrudnia mi życia ani pracy. Moją posadę diabli wzięli. Więc teraz On będzie mi płacił. Do czasu mojej emerytury.

Jego diagnoza wymagała ponownej weryfikacji stanu moich oczu. Nie polecam

Jego diagnoza wymagała ponownej weryfikacji stanu moich oczu. Nie polecam