Dobry fachowiec, ale bez braku podejścia do pacjentek. Zamiast na wizycie skupić się na problemie cały czas mówił o moim wyglądzie. Podszedł do mnie olewatorsko i taśmowo. Na pytania odpowiadał skąpo i bez konkretów.

rzadnego znieczulenia,anastazjologa zrobil sobie na wszelki wypadek.to zwykly skrobacz

Bardzo dobrze prowadzi moja ciążę... Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Bardzo dobrze prowadzi moja ciążę... Jestem bardzo zadowolona. Polecam

"Lekarz"-który traktuje pacjentki jako zło konieczne. jezeli chodzisz do niego prywatnie jest w stanie wysilić się trochę i być uprzejmym. poroniłam przez niego w pierwszej ciąż. on mnie prowadziła a dziś stwierdził że to poronienie było przez lekarza.lekarz o imieniu pomyłka.

Lekarz według mnie konkretny i takich ludzi zdaje mi się lubi.Pomógł mi w trudnych chwilach zdrowotnych ,dzięki jego interwencji i dociekliwości ,mam radość posiadania dzieci.Inni lekarze stwierdzali że" tylko bozia wie ,czemu straciła pani ciąże "On natomiast tak nie odpowiedział mi i skierował na odpowiednie badania.Nie odsyła pacjenta w potrzebie.Za to mu będę wdzięczna do końca.POLECAM

jak najbardziej polecam. oczywiście zdarzają mu się jakieś wpadki, ale komu się nie zdarzają. ja chodzę tylko prywatnie ale i w przychodni jest ok.

Strach sie bac tego lekarza. Bardzo niemile wrazenie zwlaszcza ze kontakt z nim mialam tuz po porodzie, byl niemily, warczal, krzyczal przy szyciu, po prostu koszmar.

stara sie bardzo w miare uprzejmy pan doktor raczej poleciła bym go wszystkim

stara sie bardzo w miare uprzejmy pan doktor raczej poleciła bym go wszystkim