lekarz Teresa Bez

Alergolog dziecięcy

Wystraszona opiniami miałam wątpliwości co do wizyty. Całkiem niepotrzebnie, Pani Doktor bardzo konkretna, sympatyczna, skupia się na małym pacjencie, robi szczegółowy wywiad. Można o wszystko zapytać, bardzo szczegółowo i cierpliwie tlumaczy i dziecku i rodzicom meandry alergologii. Polecam!

Podczas wizyty PANI DOKTOR była arogancja, nieuprzejma. Podważała fakt że jestem rodzicem który obserwuje swoje dziecko słowem "wyuczona". Gdyby nie fakt że dziecko było ze mną (które czuło się niekomfortowo poczas wizyty) wyszła bym i trzasnęła drzwiami. Rozumiem każdy ma gorszy dzień ale jak ma się kontakt z dziećmi trzeba być miłym człowiekiem. NIE POLECAM.

Brak kultury osobistej tej kobiecie. Przede wszystkim przy dziecku powinna zachować się profesjonalnie. Niestety zarówno jak jak i dziecko przeżyłyśmy stres, nieprzyjemne chwile spędzone niby u profesjonalistki.

Pani doktor jest wspaniała. Wyleczyła syna z alergii i astmy. Od 13 roku życia syn nie ma już astmy a ma 22 lata. Córeczka z atopowym zapaleniem skóry. W 2gim miesiącu życia Pani doktor zaleciła kremy i dietę. Córcia 4 lata wspaniała skóra. Ma astmę bo to jest następstwo AZS ale leczymy i jest bardzo dobrze. Szczerze polecam! A że trzeba uważnie słuchać Pani doktor to trzeba! To jest lekarz który widzi dziecko a nie rodziców. Pani doktor jest bezpośrednia nie owija w bawełnę i to się wielu nie podoba bo są różne dzieci wiadomo. Trzeba wszystko dla dziecka zrobić żeby wyzdrowiało i to Pani doktor robi.

Nie slucha rodziców,przez jej leczenie dziecko trafilo na ostry dyzur bo byly dusznosci spowodowane astma ktorej nie zauwazyla podczas leczenia alergii

Pani dr jest najlepszym lekarzem, jakiego w swoim życiu spotkałam. Konkretna, zdecydowana, uprzejma, inteligentna ... Jeśli ktoś ma o niej negatywne zdanie to pewnie go kiedyś skrzyczała, jeśli dziecko było zaniedbane albo niedomyte. To dobrze, że zwraca uwagę na wszystko, co dziecka dotyczy, bo wielu rodziców nie dba o swoje dzieci, źle odżywia albo nie stosuje się do wskazówek lekarza. Polecam całym sercem!

Polecam całym sercem!

Od trzeciego miesiaca zycia mojego syna chodzimy do niej najpierw z atopowym zapaleniem skóry obecnie (2lata I 4miesiace wiek syna)astma wczesnodziecieca. Badania z krwi ktore raczej nie robil sie przed drugim rokiem u nas wykonane byly w wieku poltora roku oczywiscie pani doktor uprzedzila ze moze cos wyjsc ale nie musi bo w tym wieku roznie bywa. Akurat wyszlo jestesmy nå stalych lekach pod ciagla kontola. Poki co nie mam nic pani doktor do zarzucenia😊 zyciowa babka z realnym podejsciem do Ludzi!!na pewno nie jest dla ludzi ktorzy mysla ze po jednej dwoch wizytach dziecko bedzie zdrowie....nie da sie... miewa gorsze I lepsze dni...ale kto ich nie ma 😊pozdrawiam

Byłam z synem dwa razy i nigdy wiecej wizyty u tej p. doktor. Arogancja, zachowanie w stosunku do drugiego czlowieka jak i pacjenta chamskie i ponizajace. Jednym słowem NIE POLECAM!!!

pierwszy i ostatni raz zabrałam dziecko do tej pani

pierwszy i ostatni raz zabrałam dziecko do tej pani

Polecam tą lekarkę choć długo się czeka ale jest bardzo kompetentną i dobrą lekarką