Teresa Chącka

Wrocław
51,137891316,97778380 71 373 85 01

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.95
16 opinii

LEKARZ BARDZO RZECZOWY DOKŁADNY MIŁY DELIKATNY I UPRZEJMY POLECAM PANIĄ DOKTOR BARDZO

Wspaniała lekarka - niezwykle sympatyczna i rzeczowa.

Jestem b.zadowolona z podejścia do problemów zdrowotnych chorego..P.Doktor podczas wizyty zadaje b.duzo pytań i z uwagą je wysłuchuje zadając duzo pytań aby dokładnie zdiagnozować pacjenta.Wielka niedogodnościa sa kolejki do rejestracji co świadczy że jest uznana lekarką.B. B.polecam tak dla małych pacjentów jak tez dorosłych.jadwiga w.

Pomocna w leczeniu zaburzeń foniatrycznych. Cierpliwa, zaangażowana, ciepła osoba.

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie. Polecam. A koszty wizyt - naprawdę niewielkie.

lekarz całym sercem zaangażowany w pacjenta, zasługujący na najwyższe oceny, swietny specjalista, polecam każdemu

lekarz z prawdziwego zdarzenia, a za wizytę prywatną płacę tylko 50 zł!!!!!!!!!!!!!

profesjonalista w każdym calu, niezwykle wnikliwa, traktuje pacjenta jak człowieka, jasno i rzeczowo potrafi wyjaśnić problem. Cała moja rodzina korzysta z jej usług.

Gorąco polecam ! ! ! Pani doktor to osoba kompetentna, spokojna,z dużą kulturą - wszystko wytłumaczy, bez pośpiechu,klarownie. Trochę taki dr Judym w spódnicy . . .

Bardzo profesjonalne podejście do dzieci.

kompetencja, wiedza i doświadczenie, a przy tym umiejętność pełnego wyjaśnienia schorzenia i sposobu jego leczenia

Mam 52 lata. Dzięki wysokiej kompetencji pani dr moge nadal uprawiac zawód spiewaczki.Dziekuje dr chąckiej za młody glos

Miałam przewlekłe zapalenie zatok, Pani doktor bardzo mi pomogła. Nie można powiedzieć, że jest wylewna, ale bardzo rzeczowa i konkretna.

Dzięki niej mam wyleczone dziecko:)Dziecko straciło 40% słuchu wszyscy mówili że trzeba dreny jej założyć a dzięki dr skończyło się tylko na "3" migdale.Jest juz 4 lata po zabiegu i wszystko jest dobrze.Słuch ma idealny.

bardzo polecam- takich lekarzy się juz nie spotyka- naprawdę z powołania, profesjonlizm pełny

Super specjalista i wspanialy czlowiek:)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny