lekarz Teresa Chącka

Foniatra, Laryngolog

29.01.2015

cudowny lekarz, cudowny człowiek. nie dziwię się, że długo trzeba czekać na wizytę, ale każda chwila spędzona u pani doktor wynagradza wszystko.Rzeczowa uprzejma empatyczna szanuje każdego pacjenta.ludzka...jak z serialu;) gorąco polecam.Wyleczyła mojego małego synka i męża, a i mnie oglądnęła przy okazji poradziła co robić z chrypką

20.06.2012

LEKARZ BARDZO RZECZOWY DOKŁADNY MIŁY DELIKATNY I UPRZEJMY POLECAM PANIĄ DOKTOR BARDZO

28.05.2012

Wspaniała lekarka - niezwykle sympatyczna i rzeczowa.

Wspaniała lekarka - niezwykle sympatyczna i rzeczowa.

09.11.2011

Jestem b.zadowolona z podejścia do problemów zdrowotnych chorego..P.Doktor podczas wizyty zadaje b.duzo pytań i z uwagą je wysłuchuje zadając duzo pytań aby dokładnie zdiagnozować pacjenta.Wielka niedogodnościa sa kolejki do rejestracji co świadczy że jest uznana lekarką.B. B.polecam tak dla małych pacjentów jak tez dorosłych.jadwiga w.

07.06.2011

Pomocna w leczeniu zaburzeń foniatrycznych. Cierpliwa, zaangażowana, ciepła osoba.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Foniatra Wrocław"?

dr

Chirurg szczękowo twarzowy
Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
ul. Kostrzyńska 25
Wrocław
Dent Innovation Specjalistyczne Centrum Stomatologiczno-Chirurgiczne Patrycja Maj-pakulska i Krzysztof pakulski
Ołtaszyńska 92C/4
Wrocław
Dent Innovation Specjalistyczne Centrum Stomatologiczno-Chirurgiczne S.C. Patrycja Maj-Pakulska i Krzysztof Pakulski
Ołtaszyńska 92C/4