lek. med. Teresa Dłubak-Rowińska

ul. Jagielońska 29, Krapkowice
Prywatny Gabinet Lekarski Teresa Dłubak-Rowińska Pediatra
tel. 602707788

Usługi:
30 min · 100 złTeleporada on-line. Konsultacja pediatryczna z E-receptą i ewentualny zwolnienie ZLA(L4)

30 min · 100 złTeleporada on-line: Porada dermatologiczna z E-receptą i ewentualny zwolnie ZLA(L4)

Rejestracja teleporady on-line:

Pani doktor wykryła u mojego syna chłoniaka hodgkina,dzięki trafnej diagnozie choroba została wykryta we wczesnym stadium i jesteśmy już po zakończonym leczeniu. Dr Rowińska jest najlepszym lekarzem i bardzo ją polecam.

pani doktor leczyła mnie jako dziecko i teraz leczy moje dzieci. Tylko do tego lekarza mam zaufanie.nigdy mnie nie zawiodła.zawsze trafna diagnoza.polecam każdemu panią doktor

Pani Doktor leczyła mnie jako dziecko , teraz leczy moje dzieci 100% Zaufanie zawsze trafna diagnoza. Najlepsza Pediatra jaką znam . Jak lekarz to tylko Teresa Dłubak-Rowińska ...

najlepszy na świecie nie ma lepszego ,polecam

najlepszy na świecie nie ma lepszego ,polecam

znakomity lekarz! mam do Niej bezgraniczne zaufanie.Polecam każdemu kto szuka kompetentnej pomocy !!!!!

Pani Rowińska jest najlepszą panią doktor na świecie, i zawsze będę to powtarzać. ;) Zawsze pomoże, a leczę się u niej już kilka dobrych lat i nigdy mnie nie zawiodła. Zdecydowane 5.

Pediatra przesiąknięta doktryną antybiotyków, przepisuje mnóstwo drogich leków, których efektem jest krótka poprawa, po czym kolejna lista leków i tak w kółko

Lekarz z powołania. Zawsze trafna diagnoza, której nie trzeba konsultować z innym lekarzem i prawidłowe zalecenia. Pani doktor leczy moich dwóch synów. Mamy do Niej pełne zaufanie.

polecam świetny specjalista!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pani doktor godna polecenia. Trafne diagnozy, dogłębne badanie choroby, uprzejmość i kompetencja na wysokim poziomie.