lekarz Teresa Eliasz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Bardz dobra i kompetentna pediatra nigdy mnie i moich dzieci nie zawiodła ,jej diagnozy zawsze są trafne.Antybiotyki to przemyslane głęboko leczenie.Bardzo polecam jako lekarza rodzinnego

Próbowałem umówić na wizytę dziecko dwa razy. Pierwsze pytanie czy jest jej pacjentem? nie. "to prosze poszukać kogoś innego, a pozatym w zambrowie będę późnym popołudniem" Szkoda słów!!!

Lekarka opiekuje sie moją trójka dzieci od urodzenia. Zawsze moge na niej polegać. Nie mam problemu ze skierowaniem na badania czy konsultacje lekarzy innych specjalności. Pomimo to ze dwoje z nich sa juz pelnoletni , nie mam zamiaru zmieniac dla nich lekarza.