lekarz Teresa Florkowska-Sosińska

Pani doktor niestety już nie przyjmuje pacjentów z powodu złego stanu zdrowia. Proszę nie dzwonić na nr komórkowy.

Pani doktor niestety już nie przyjmuje pacjentów z powodu złego stanu zdrowia.
Proszę nie dzwonić na nr komórkowy.

Pani Doktor jest najlepszym pediatra u jakiego bylam z moim dzieckiem. Stawia zawsze trafna diagnoze Super podejscie do dziecka. Pelen profesjonalizm. Ogromna wiedza i inteligencja. Jest niesamowicie ciepla i mila osoba.Nie da sie opisac jakim jest wspanialym lekarzem. Polecam Pania Doktor Terese Florkowska-Sosinska z calego serca. Tylko Pan Bog mogl mi postawic na drodze takiego czlowieka. Dziekuje Pani Doktor ze Pani jest:)!

Najlepsza Lekarka w Jarocinie trafne diagnozy super podejście człowiek wie ze był u lekarza a nie u przedstawiciela apteki

Wizyty u Pani Doktor Sosińskiej są całkiem inne niż u innych. Posiada olbrzymią wiedzę, ma swoje metody badania co pomaga w trafnej diagnozie. Absolutnie fachowe podejście do dziecka i tym samym daje poczucie pewności rodzicom. Posiada niebywałą wiedzę i lata praktyki, a przy tym wielkie zaangażowanie i serce do tego co robi. Bada dziecko "od stóp do głów"-zwraca uwage na budowę, kolor skóry, zachowanie czy płacz dziecka itd. Ja również mogłabym piasć i pisać o Pni Doktor w samych superlatywach, bo takich ludzi wśród lekarzy to ze świecą szukać. Rodzice po takiej wizycie z dzieckiem są pewniejsi, spokojniejsi. Polecam z całego serca Panią Doktor!!!

przede wszystkim fachowość, ogromna wiedza, podejście do chorego dziecka i rodziców nie budzi wątpliwości że chce nam pomóc a nie aptekom i innym służbom zdrowia

nalepsza lekarka jaką znam(nie tylko w jarocinie)zawsze trafna diagnoza i leczenie wychodząc od pani doktor rodzic ma pewność ze nic nie zostało pominięte dziecko zbadane jest bardzo szczegółowo przy każdej wizycie.można pytać o wszystko i pani doktor wyjaśni.zycze nam pacjentom takich lekarzy.

Jeśli ktoś kiedyś martwił się o swoje dziecko, to u takiego lekarza jak Pani Doktor powinien szukać pomocy. Leczy nie tylko dzieci, ale także nerwy rodziców. Polecam.

Polecam wizyty u p. doktor, to calkiem inny lekarz niz wszyscy. Ma swoje metody badania, absolutnie fachowe i dajace poczucie pewnosci rodzicom. Widac, ze zna sie na tym co robi, uczy rodzicow jak zachowac sie w naglych wypadkach, co robic w podobnych sytuacjach. Ktos napisal, ze bada dziecko od dolu do gory- to absolutna prawda, zwraca uwage na budowe, kolor skory, odruchy itd. ja tez moglabym piasc i pisac. Zawsze jezdzimy do p. Sosinskiej, to prawdziwy naukowiec i dobry czlowiek.

Wspaniała lekarka. Ma podejście do dzieci, wszystko wytłumaczy rodzicom. Żadne pytanie nie zostaje bez odpowiedzi. Dziecko przebada "od góry do dołu". Poświęca dużo czasu, jest uprzejma. Mogłabym tak pisać i pisać!!!!!

Polecam wszystkim, lekarz z powołania.Zawsze trafna diagnoza i skuteczne leczenie.