lekarz Teresa Grycz

2,7
2,2
2,7
2,5

bardzo niemiła nie zależy na pacjentce , nie polecam, nie chciała wypełnić skierowania do sanatorium, wypełniła źle i twierdziła że widocznie nie należy mi się sanatorium po usunięciu macicy i jajników, odsyłała do lekarza rodzinnego w tym czasie nie miała innych pacjentów i mogła poświęcić kilka minut

Witam! Nie polecam wizyt u Pani doktor ani prywatnie ani publicznie. Odczuwałam przy każdej wizycie, że nie zależy Pani doktor na wyleczeniu ale na zarabianiu i odsyłaniu do prywatnego gabinetu. Zbyt długo byłam pacjentką dr Grycz, nie wyleczyła mi nadżerki - tylko mówiła że jest i tyle, przepisywała mi coraz to nowsze leki, które nic nie zmieniały i nie leczyły. Jeżeli chodzi o prowadzenie ciąży w poradni K u Pani doktor było ok - badania, usg (choć te w 30 tygodniu namówiła na prywatne i ze dwie wizyty tez musiały być prywatne.) Po ciąży było gorzej - brak leczenia!!! Także nie polecam.

nieuprzejma, slaby kontakt z pacjenta,szorstka,niemila

nieuprzejma, slaby kontakt z pacjenta,szorstka,niemila

świetnie poprowadziła moją ciążę, jestem zadowolona. jest fachowcem w swojej dziedzinie.

liczą się tylko pieniądze, prosi o koperty

liczą się tylko pieniądze, prosi o koperty