lekarz Teresa Kasińska-Różycka

Alergolog, Pediatra

Polecam!!! Naprawdę jestem zachwycona. Bardzo miły pediatra, nie naciąga na żadne dodatkowe lekarstwa. Oby więcej takich lekarzy:)

Świetny lekarz! Cierpliwy, moje dzieci uwielbiają Panią Doktor. Osoby, które wystawiają negatywne opinie innym lekarzom chyba nie do końca zdają sobie sprawę z poświęcenia z jakim wiąże się ten zawód. DOCENIAJMY ICH!

Super lekarz. Cierpliwa i moje dzieci ją uwielbiają. Wyciągnęła moją córkę z męczących i uciążliwych alergii.

PANI DOKTRO ZOSTALA NAM POLECONA JAKO WSPANIALY PEDIATRA I ARELGOLOG, ALE NAS CHYABA JEDNAK NIE PRZEKONALA. DOBRA RZECZ, KTORA PANI KAZE PROWADZIC TZW. ZESZYT Z OPISEM WSZELKICH ZMIAN CHOROBOWYCH U DZIECKA.

Wspaniała lekarka!! Wyśmienity fachowiec podchodzący do swojej pracy z ogromna pasja i wielka wiedzą. Sprawdza się zawsze wtedy gdy sa poważne choroby i problemy które inni lekarze zbagatelizowali. Wyciagła moje dziecko z wielu poważnych chorób. Poleciłam jej usługi bardzo wielu osobom i wszyscy byli zadowolenie. dzieci ja uwielbiaja. Dla mnie jest to najlepszy lekarz w Tychach!!!

Polecam gorąco ponieważ dawno już nie trafiłam z dzieckiem do takiego specjalisty

Znakomita lekarka. Nie wciska dziecku sterydow, prawidlowo stawia diagnoze i poswieca malemu pacjentowi duzo czasu. Polecam.

Wlaściwa diagnoza pozwoliła na szybkie wyzdrowienie mego dziecka

Wlaściwa diagnoza pozwoliła na szybkie wyzdrowienie mego dziecka

Nigdy więcej tego lekarza nie chcę widzieć. Wizyta prywatna ale ważenie na publicznej wadze w szpitalu. Dodam, że nieudolne jak i mierzenie. W rezultacie wprowadzone pochopnie dokarmianie mlekiem modyfikowanym i zaburzona laktacja.

Byłam bardzo zadowolona z wizyty u Pani dr Różyckiej,i jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała lekarza tej specjalizacji to na pewno będzie właśnie to ta Pani.Polecam!!!!