Teresa Łukasiewicz

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.75
26 opinii

Polecam wszystkim!!! Wspaniała osoba i lekarz! Moja córka bardzo często choruje i przekonałam się , że Pani Doktor jest godna zaufania! Ma ogromne doświadczenie i serce do dzieci! Zawsze odbierze telefon albo odpisze na smsa! Byłam kilka razy w szpitalu i za każdym razem prosiła o telefon jak czuję się moja córka! Polecam!

Pani doktor Teresa Łukasiewicz zasługuje na miano najlepszego pediatry w Toruniu !!!!!polecam ją wszystkim znajomym mamom.Jak wychodzę z gabinetu mam pewność że dziecko jest dobrze zbadane,i zawsze dobrze wyleczone!Do pani doktor mam takie zaufanie jakbym powierzała dziecko swojej mamie której już niestety nie mam..... Wspaniała kobieta!!bardzo ludzka,lekarz z powołania. :)

Nie rozumiem ludzi tutaj wypisujacych takie bzdety o pani doktor!!!!! ludzie a co wy myslicie, ze wszyscy lekarze sa do waszych dyspozycji i czekaja na wasze telefony?????? hello!!!!!!! czas ruszyc troche mozgami, chyba to logiczne ze sie do lekaqrza czasem nie mozna dodzwonic poniewaz akurat moze badac pacjentow!!!! a po za tym pani doktor jak nie odbiera telefonu to odpisuje na sms!!!!!!!!! i jeszcze jedno. pani doktor odbiera tel tylko do godz 9 rano, potem juz nie da sie do niej dodzwonic bo pracuje!! co jest chyba normalne ale widac ze dla niektorych nie..Dla mnie bardzo dobra pani doktor.

Rewelacja nie ma lepszego w Toruniu ;))))))))

Wieloletnie doświadczenie, kompetencja, intuicja, kontaktowość i wrażliwość na drugiego człowieka czynią z pani Doktor najlepszego specjalistę chorób dziecięcych w Toruniu, z jakim się spotkałam. A leczę już drugą córkę u Pani Dokor. Polecam i znajomym i nieznajomym.

Pani doktor to wymarzony lekarz. Świetna specjalistka, bardzo uprzejma kobieta.Leczę u pani doktor synka od dłuższego czasu i jeszcze nigdy nie zdażyło się, aby pani doktor nie odebrała telefonu.Lekarza z taką wiedzą i takim dobrym serduszkiem szukałam od dłuzszego czasu.Poleciłabym doktor Łukasiewicz każdemu.

Z całą odpowiedzialnością polecam Pania doktor. Miła, fachowa pomoc. Lekarz z powołania!

GODNA POLECENIA-UPRZEJMA, FACHOWA WIEDZA

Wspaniały specjalista,wspaniała kobieta. Drugiego tak ludzkiego, ciepłego i dobrego pediatry w Toruniu znalezc nie można, bo albo niekompetentne, albo burkowate, jeszcze inne "kasują" po 120 złotych za wizytę domową. w 100 % polecam !

Bardzo dobry lekarz. Mam do Pani dr ogromne zaufanie. Dokładnie przeprowadza badanie. Takich lekarzy jak dr Łukasiewicz jest dziś niewielu - widać że leczenie jest jej powołaniem.

Zwykle z przeziębieniem męczyliśmy się z 2 miesiące. Lekarze wreszcie przepisywali antybiotyk, a po 2-3 tygodniach sytuacja się powtarzała. P. doktor poleciła mi siostra, a ponieważ mam zaufanie do męża p. doktor (prowadził obie moje ciąże, wiedziałam, że i ten wybór będzie trafny. I nie zawiodłam się. Mogę pytać o wszytko. Dostaję kompleksową odpowiedź, a nie tylko plik recept i słowa: proszę przyjść za tydzień. Wystarczy przesłać sms z prośbą o wizytę, a p. doktor zawsze odpisze, kiedy można się jej spodziewać. Dzieci czują się przy niej bezpiecznie i zwykle obywa się bez antybiotyków. Gorąco polecam.

Polecam Panią Doktor. Kompetentna, cierpliwa i życzliwa. I bardzo, bardzo dokładna. Dzięki niej dwukrotnie moja córcia nie znalazła się w szpitalu. Prawdą jest, że telefoniczny kontakt może być trudny - pewnie dlatego, że Pani Dr ma sporo obowiązków. Ale od czego są smsy? W wolnej chwili zawsze oddzwania. Nie rozumiem negatywnych opinii. To jest lekarz z powołania. Bardzo Panią Doktor za jej postawę i zainteresowanie pacjentem cenię.

Bardzo dobry lekarz. Leczy moje dzieci od urodzenia. zawsze stawia trafne diagnozy i niepotrzebnie nie leczy antybiotykami.Zawsze służy radą i pomocą.Lekarz z powołania. Klimczak Maria.

Ciężko się do niej dodzwonić, nawet na numer stacjonarny. Nie odbiera telefonu lub ma wyłączony. Ale po tych komentarzach widzę, że nie tylko ja mam taki problem.

Pani doktor sprawiła na mnie wrażenie miłej i sympatyczej osoby. Niestety tylko tyle pozytywnego mogę powiedziec o tej Pani. Bardzo zawiódł mnie jej lekceważący stosunek do małego pacjenta jakim jest dziecko.W momencie kiedy najbardziej potrzebowałam jej pomocy była poprostu nieosiągalna.Wielokrotnie dzwoniłam, nie odbierała telefonów zarówno tel. komórkowego jak i stacjonarnego. Próbowałam dodzwonic się do Pani doktor kilka dni niestety z żadnym skutkiem. Nie polecem tej Pani doktor, według mnie jest osobą nieodpowiedzialną.

Witam!korzystam z opieki pani doktor od kilku miesięcy(mój synek ma 9)i powiem szczerze że jest to wspaniała,miła,ciepła i nadzwyczaj kompetentna w tej dziedzinie osoba.Pani doktor ma niezwykłe podejście do dziecka które lgnie do niej jak do dobrej znajomej rodziny,nigdy nie odmówiła mi małej porady telefonicznie,mam do niej zaufanie jak do własnej mamy,polecam w 100%.Zawsze najpierw w mirę możliwości leczy dziecko pomijając antybiotyk!!i za to ją pochwalam:)wiele by jeszcze można pisać...wspaniała kobieta:)

bardzo dobry lekarz,mam pełne zaufanie do niej, wiem że dzięki niej na pewno dziecko będzie dobrze wyleczone.jest bardzo miła, wytłumaczy ,doradzi, i myślę że kocha dzieci i także stara się im pomóc tak jak potrafi najlepiej.polecam

jest super,juz nie raz wyleczyła moja corke i to dokladnie

Pani Doktor Teresa Łukasiewicz to wspaniały, pełen ciepła człowiek- to po pierwsze! Nigdy, a korzystam z jej wiedzy i doświadczenia przez kolka już lat, nie zdażyło sie, by odmówiła wizyty, no chyba że akurat jest na szkoleniu. Dzwoniąc należy sie uzbroić w cierpliwość, ale to oczywiste,że jak jest właśnie na wizycie, to telefonu nie odbiera. Dzięki takiemu podejściu pacjent czuje sie dobrze wysłuchany, nie ma atmosfery pośpiechu, bylejakości i nerwowości. Po drugie- nie wiem, jak to robi ta kobieta, ale wzbudza ogromne zaufanie jako lekarz. Potrafi uspokoić zdenerwowanego rodzica, sprawić, że po jej wyjściu ciężar spada z serca. Ważne jest również to,że same dziecinie boją się badania, lgną do niej jak do dobrej Cioci. Odnoszę wrażenie,że kto spotkał tego lekarza, ten NIGDY nie zamieni go na żadnego innego!

Jeden z niewielu lekarzy pediatrów do których mam całkowite zaufanie. Trafne diagnozy, kompetencja, bardzo dobry kontakt z dziećmi, zawsze znajduje czas na wyjaśnienie choroby, niezwykle sympatyczna, bardzo ludzka. Pani Doktor to jedyny powód, dla którego żałuję wyprowadzki z Torunia.

Pani doktor, która pomogła mojemu dziecku na wieczny katar i kaszel i stara leczyć moje dziecko bez koniecznosci podania antybiotyku. Polecam.

Poleca!!! Super lekarz, świetne podejście do dziecka. Godna zaufania!

TO JEST SUPER LEKARZ jak dla mnie. Zawsze miała czas, aby do nas przyjechać, moja trójka dzieci bez problemu do Niej podchodziła, nie bojąc sie Pani doktor, nie było problemu aby zbadała mnie lub męża. Żałuje bardzo, że nie mogę już korzystać z pomocy Pani doktor, chyba że Pani doktor przeprowadziła się do Gdańska. Polecam Ją w 1000%.

Pani Doktor Łukasiewicz jest wspaniałym lekarzem!!!Kompetentna, miła, z niesamowitym podejściem do dzieci. Spełniła moje oczekiwania na 200%! Wzbudza zaufanie najbardziej nieufnych maluchów. Mnie jako rodzicowi zawsze poświęca dużo czasu. Gorąco polecam!

A mnie Pani Łukasiewicz bardzo zawiodła, dzwoniłam do niej kilkakrotnie, najpierw mówiła że może przyjedzie, później nie chciała przyjechać - to mogą zrozumieć, ale nie rozumiem tego, że kazała mi czekać z chorym dzieckiem do godziny 15 - wtedy miałam zadzwonić jeszcze raz i przyjechać na wizytę do niej. Dzwoniłam nie odbierała telefonów, a później jej komórka odrzucała moje próby połączenia się. Dodam, że Pani Łukasiewicz wcześniej była u mnie dwa razy i też wydawała się miła i uprzejma. Cóż ludzie się zmieniają.

Pani doktor to człowiek o wielkim sercu-leczyła moje córki,teraz-mojego wnuczka.Mądry lekarz,z ogromną intuicją stawiający diagnozy,a do tego-wrażliwy człowiek.Znakomity kontakt z dziećmi.Piątka z plusem gdyby pacjent mógł wystawiać oceny.Polecam wszystkim znajomym-nieznajomym również.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny