Teresa Machała-Goćwińska

Laryngolog

07.01.2014

wspaniała i bardzo życzliwa pani doktor, stara się pomóc, wysłucha pacjenta. Po pierwszej wizycie prywatnej kieruje do siebie na ubezpieczenie.

12.02.2013

Bardzo dobry lekarz.Nigdy nie mam problemów z przyjęciem przez Panią doktor.Zawsze miła,uśmiechnięta i gotowa nieść pomoc.

20.10.2011

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor.Byliśmy z synkiem,który ma przerośnięty trzeci migdał i wszystko jasno wytłumaczyła,a mały wyszedł zadowolony i z naklejkami:)Szczerze polecam!

11.10.2011

Byłam u Pani doktor z trzyletnim synkiem, który miał zapalenie ucha i wymagał wyczyszczenia uszek. Malec wiedział, że to nie boli, jednak strach przed nieznanym był silniejszy i krótko mówiąc bał się (wcześniej byliśmy u innego laryngologa i nie miał absolutnie podejścia do dzieci). Synek wyszedł z gabinetu Pani doktor uśmiechnięty i zadowolony... Dlatego wystawiam najlepszą ocenę i polecam wizytę u doktor Machały-Goćwińskiej wszystkim rodzicom, którym zależy na bezstresowych i przyjemnych kontaktach dziecka z lekarzami... szczególnie, gdy w grę wchodzi badanie (np. czyszczenie wrażliwych uszek maluszka). Poza tym cena jest bardzo przystępna.

02.08.2011

Tak jak pacjenci wypowiadający się powyżej, polecam doktor Goćwińską. Kompetentna, uprzejma, ma podejście do dzieci.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Gorzów Wielkopolski"?

Szpital Wojewódzki

gab.otolaryngol.