Teresa Machała-Goćwińska

Gorzów Wielkopolski
52,754066115,248136601551030

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
8 opinii

wspaniała i bardzo życzliwa pani doktor, stara się pomóc, wysłucha pacjenta. Po pierwszej wizycie prywatnej kieruje do siebie na ubezpieczenie.

Bardzo dobry lekarz.Nigdy nie mam problemów z przyjęciem przez Panią doktor.Zawsze miła,uśmiechnięta i gotowa nieść pomoc.

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor.Byliśmy z synkiem,który ma przerośnięty trzeci migdał i wszystko jasno wytłumaczyła,a mały wyszedł zadowolony i z naklejkami:)Szczerze polecam!

Byłam u Pani doktor z trzyletnim synkiem, który miał zapalenie ucha i wymagał wyczyszczenia uszek. Malec wiedział, że to nie boli, jednak strach przed nieznanym był silniejszy i krótko mówiąc bał się (wcześniej byliśmy u innego laryngologa i nie miał absolutnie podejścia do dzieci). Synek wyszedł z gabinetu Pani doktor uśmiechnięty i zadowolony... Dlatego wystawiam najlepszą ocenę i polecam wizytę u doktor Machały-Goćwińskiej wszystkim rodzicom, którym zależy na bezstresowych i przyjemnych kontaktach dziecka z lekarzami... szczególnie, gdy w grę wchodzi badanie (np. czyszczenie wrażliwych uszek maluszka). Poza tym cena jest bardzo przystępna.

Tak jak pacjenci wypowiadający się powyżej, polecam doktor Goćwińską. Kompetentna, uprzejma, ma podejście do dzieci.

Polecam Panią Doktor. Byłem zarówno prywatnie jak i z NFZ (z moimi dziećmi). Dla niej nie robi to różnicy - zawsze miła, uprzejma, bardzo dobrze tłumaczy schorzenia i sposób leczenia. Lekarz z powołania.

Jest wspaniałym lekarzem ,profesjonalnie podchodzi do schorzenia pacjenta W stosunku do chorego jest miła ,uprzejma ,wyrozumiała.Jasno i cierpliwie tłumaczy na temat choroby oraz leczenia. Z całą odpowiedzialnością polecam Panią dr.Teresę Goćwińską

Miła sympatyczna kompetentna Każdemu polecam Panią Doktor

Wystaw opinię