lekarz Teresa Mączyńska

Jak byłem z psem u weterynarza to mieli lepsze podejście do zwierzaka niż Pani lekarz do 1,5 rocznego dziecka, Tragedia...

Jeżeli chcecie aby wasze dziecko całe życie spędziło na antybiotykach, to lekarz dla was! Pani "doktor" na każdą najmniejsza chorobę przepisuje antybiotyki, wiec nie dziwne ze dziecko zdrowieje, ale szkoda ze szprycowanie dzieci antybiotykami wcale nie jest takie dobre. Dobry lekarz charakteryzuje się umiejętnością leczenia bez tego, albo przynajmniej próbuje. Za to dla pani Mączyńskiej antybiotyk to mniejsze zło. Wyszłam od niej oczywiście z antybiotykiem, od razu niezadowolona kierując się do innego lekarza, który powiedział że tu antybiotyk W OGOLE nie jest potrzebny. Nie rozumiem, czy pani doktor nie zna ...

Za to dla pani Mączyńskiej antybiotyk to mniejsze zło.
Nie rozumiem, czy pani doktor nie zna się na swojej pracy czy może ma podpisana umowę z jakąś firma farmaceutyczna. Tragedia.

Lekarz godny polecenia. Fachowe podejście do małego pacjent. LeKarta która nie odmawia przyjęcia chorego dziecka.

Bardzo polecamy Panią Doktor jeździmy z Radomska ale naprawde warto. Wspaniały lekarz widać znający się bardzo na rzeczy , wspaniałe podejscie do pacjenta . Wszystkim P O L E C A M

Godna polecenia. Kompetentna, zawsze stara się wytłumaczyć chorobę, szuka rozwiązań. Zanim wypisze antybiotyk proponuje lżejsze leczenie, co nam się bardzo podoba bo często to wystarcza, a córcia nie jest faszerowana antybiotykami. Pomaga w znalezieniu specjalisty choćby w Łodzi. Polecam i dziękuje za profesjonalną opiekę.

Rewelacyjna Pani Doktor.Miła,kompetentna,dokładna,a moje dzieci ją uwielbiają!!!Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Doktor nawet późnym wieczorem dzwoniąc o poradę nigdy nie odmówiła mi pomocy.Z tego co wiem to dr.Mączyńska nie pracuje na oddziale pediatrycznym w szpitalu,zatem skąd opinie,że w szpitalu jest niemiła????Polecam.

Za każdym razem podaje antybiotyki nawet nie kieruje na jakie kolwiek badania podstawową morfologię ,z sercem nie polecam,wizyta kontrolna w tej samej cenie co wizyta diagnostyczna nie polecam

Bardzo nie polecam, byłąm 2 razy za kazdym sie nie poznałą, albo leki nie trafione, nie polecam. Teraz mam super doktora.

Tragedia nie polecam, może leczyć lubi ale za pieniądze, bardzo niemiła i nieprzyjemna odradzam w 10000000%

Byłam u niej ze swoją córką prywatnie bo już nie miałam wyjścia po czym znalazłam się w szpitalu tak około 3 dni po wizycie i cóż... zero uwagi powiedziała tylko że nie wie co dolega córce ... Po 3 dniowym pobycie w szpitalu wypisana została do domu z ... zapaleniem oskrzeli i jak sama pani doktor powiedziała ja nie wiem o co chodzi... przyszłam z silnym katarem i biegunką oraz wymiotami i wyszłam z zapaleniem oskrzeli ... masakra ... U mnie wizyta u laryngologa pomogła od ręki okazało się że ma zrośnięta jedną przegrodę i katar cofał się do organizmu i stąd te objawy ... dodam że to trwało od chwili narodzin do 8 miesiąca roku życia...