Teresa Nitka

Psychiatra

Pani doktor bardzo miła, kompetentna i rzeczowa. Potrafi wszystko wytłumaczyć i poprowadzić małego pacjenta wraz z jego rodzicami. Bardzo polecam.

Goraco polecam wszystkim :) dzięki Pani doktor szybko zdiagnozowano zaburzenia u dziecka co dało szansę na szybka i skuteczną terapię

absolutnie niedobry lekarz wieloletnie leczenie na chorobę której nie ma tony leków które nigdy nie działały zmęczenie pacjentem - niezdiagnozowane zaburzenie rozwojowe wieku dziecięcego przez lat wiele, zakaz mówienia innym lekarzom ,ze przyjmuje leki. Zamiast leczenia - totalne rozwalenie . Na szczęście są lekarze którzy zorientowali się na pierwszej wizycie o co chodzi Zdecydowanie nie polecam nikomu

brak kompetencji co do dorosłych --------------------------------- dziećmi możne się zajmować na tyle ja stać

Pani Nitka to bardzo dobry psychiatra. Nie jest pazerna na kasę za to bardzo fachowo podchodzi do pacjenta. Bylem w kiepskim stanie od pół roku zacząłem zauważać uroki życia. Dzięki Pani doktor. Artur :)

Artur :)

Pani doktor to złota kobieta i profesjonalny lekarz. A opinie o pani dr podpisane anonimem,to stek bzdur i kłamstw. Ale jak wiadomo kłamstwa z reguły nie sa podpisywane imieniem i nazwiskiem. Tak więc,pani-nie "anonimie" prosze sobie darowac nie prawdziwe opinie o Pani doktor. Beata Witkowska.

Nie wyobrażam sobie lepszego lekarza. Pani doktor działa fachowo, traktuje pacjenta indywidualnie, wzbudza zaufanie, rzetelnie dobiera leczenie.

Zdecydowanie nie polecam tej pani. Wystawia fałszywe zaświadczenia alkoholikom chorym psychicznie.

Wielokrotne wizyty, dostarczone opinie z PPP, EEG dziecka, badania, w efekcie leki na chybił trafił po 1. wizycie i ...brak diagnozy. Zmiana lekarza spowodowała, że nareszcie idziemy do przodu. Terapia, zmiana kształcenia dziecka, dobrane leki. Widocznie byliśmy zbyt skomplikowanym przypadkiem.

Zmiana lekarza spowodowała, że nareszcie idziemy do przodu.
Terapia, zmiana kształcenia dziecka, dobrane leki.
Widocznie byliśmy zbyt skomplikowanym przypadkiem.