lekarz Teresa Radny

Nefrolog

Byłem u tej Pani na wizycie prywatnej jedyne co mogę powiedzieć dobrego to była miła poza tym raczej mi nie pomogła i osobiście odradzam no i po zapłacie nie otrzymałem paragonu

Takich lekarzy nam brakuje w służbie zdrowia, nie było by kolejek, drożyzny i było by mniej chorych - żyje od 14 lat dzięki tej Pani

Nie ma słów by wyrazić to jak wyglądała wizyta u Pani Doktor! Jest to bardzo życzliwa osoba, niebywale mądra, a także kompetentna. Szczegółowo tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania, nie traktuje pacjentów przedmiotowo, "odbębniając" wizyte w 5 minut.Podpisuje się pod wszystkimi jak najbardziej pozytywnymi opiniami. Bardzo gorąco wszystkim poleam! Szalenie mądra i życzliwa osoba!

Wspaniały lekarz.Każdemu kto ma problem z nerkami polecam.

Wspaniały lekarz.Każdemu kto ma problem z nerkami polecam.

Wspaniała lekarka, poświęca dużo czasu na wytłumaczenie pacjentowi danej choroby, lekarz z powołania, wzbudza zaufanie. Polecam

Fantastyczny lekarz, miły dokładnie tłumaczący wszelkie zawiłości choroby. Gdyby wszyscy lekarze tacy byli to byśmy się czuli jak prawdziwi pacjenci, czyli tacy którym ktoś chce pomóc. Polecam wszystkim szukającym pomocy.

Jest to Osoba o wielkim sercu.Uczuciowa,przesympatyczna,przeżywa razem z chorym jego przeżycia.Bardzo dużo poświęca czasu dla chorego,nawet powiedziałabym że niekiedy za dużo/dla tych co czekają/.Nie żałuje skierowań na analizy,dba o pacjenta.Polecam wszystkim którzy mają problemy z nerkami.

Bardzo miła i kompetentna pani. Zna się na nefrologii. Polecam.

Bardzo miła i kompetentna pani. Zna się na nefrologii. Polecam.

Pierwszy raz spotkałem się z lekarzem z powołania,,Jak najwięej takih lekarzy !!!