lekarz Teresa Sicińska-Werner

Endokrynolog

Pani lekarka bardzo miła, interesuje sie problemem i dogłębnie odpowiada na pytania. Bardzo miło się zaskoczyła wizyta. Polecam

Lekarz z sercem,powołaniem i podejściem. prowadzi mnie już kilka lat, nie daje leków, gdy nie trzeba, a reaguje szybko, gdy coś się dzieje.polecam gorąco, cudowna Lekarka i Kobieta :)

Lekarz z sercem,powołaniem i podejściem.

Bardzo oszczędna w dawaniu skierowań na inne badania.

Bardzo oszczędna w dawaniu skierowań na inne badania.

Bardzo miła i profesjonalna pani doktor. Dokładnie wytłumaczyła na czym polega choroba, opisała dokładnie objawy. Polecam każdemu

Zdecydowanie polecam:)Pani doktor zawsze jest miła i sympatyczna. Absolutnie nie zgadzam się z opinią, że nie poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu, a efektem tego są wizyty, które trwają minimum 30 minut i dłużej. W przypadku jakichkolwiek pytań zawsze otrzymywałam wyczerpującą odpowiedź Chodzę do tego lekarza już od wielu lat i z pewnością każdemu bym poleciła:)

Leczę się u tego lekarza od roku.Miła ,uprzejma, dużo tłumaczy,uwazam że bardzo dobry lekarz

Pierwsza moja wizyta mile mnie zaskoczyła.Pani doktor potraktowała mój przypadek bardzo profesjonalnie.

Miła pani doktor. Zmienia leki poleca inne, tak aby wypróbować nowe metody. Zleca dodatkowe badania "tak na zaś" (rezonans magnetyczny - w szpitalu na Witosa czekałam niecały tydzień! gdzie niektórzy przez miesiąc nie mogą się dostać ) dodatkowe badania we wrocławiu (płatne niestety ale pomocne). zainteresowana problemem, czasem taka niedostępna ale potrafi podnieść na duchu