dr n. med. Teresa Witkoś

Kardiolog

Do tej pory nie miałam szczęścia do lekarzy,w końcu trafiłam do Pani doktor,która miała czas mnie dokładnie przebadać i zdiagnozować.Polecam

bardzo dobry kardiolog - polecam jestem pacjentem od 2 lat przeprowadza dokładne badania nie śpieszy się podczas wizyty

bardzo dobry kardiolog - polecam
jestem pacjentem od 2 lat
przeprowadza dokładne badania
nie śpieszy się podczas wizyty

wspaniały kompetentny lekarz i CZLOWIEK.Jest bardzo skrupulatna,dokładna.Ma doskonały kontakt z pacjentem i posdwieca mu bardzo dużo czasu.Oby takich lekarzy więcej.

Pani doktor poświęca dużo uwagi pacjentowi i jest zaangażowana aby mu pomóc. Jest nie tylko dobrym lekarzem, ale przede wszystkim dobrym człowiekiem :). Polecam ją każdemu kto ma kłopoty kardiologiczne.

Miałem dolegliwości bólowe w klatce piersiowe,byłem u pani doktor Witkoś w klinice krakowskiej,zajeła się mna bardzo dokładnie,była miła i kompetentna. Ma świetne podejście do pacjenta i poświęca mu dużo czasu. Naprawde warto się do niej udać. POLECAM PANIĄ DOKTOR

Naprawde warto się do niej udać. POLECAM PANIĄ DOKTOR